صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

بخشدار سیروان: ماموستایان مزایای صندوق را برای مردم بازگو کنند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان با حضور در نشست آموزشی امامان جمعه و جماعت روستایی، بهورزان و دهیاران بخش سیروان شهرستان سنندج، مزایای عضویت در این صندوق را برای حاضران تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، جبار احمدپور در این نشست که با حضور فرد بخشدار بخش سیروان، بهمنی رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان، یوسفی رئیس مرکز بهداشت شهرستان در سالن جلسات بخشداری سیروان با هدف آموزش و تجلیل از ماموستایان، بهورزان و دهیاران نمونه بخش سیروان برگزار شد، ضمن تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر، وضعیت بیمه در بخش سیروان را در سطح میانگین استانی عنوان کرد و گفت: تلاش ما بهرمندی مردم روستاها از خدمات صندوق است.

 

وی افزود: به واسطه تشکیل صندوق در سال 1384 که از خدمات ارزنده کشور و مبتنی بر شعار عدالت اجتماعی است، مردم روستاهای ما می توانند همچون دیگر اقشار جامعه، از خدمات بیمه اجتماعی بهرمند شوند.

 

احمدپور در ادامه به یارانه بیمه ای که دولت پرداخت می نماید اشاره کرد و خلاصه ای از شرایط عضویت، خدمات و مزایای صندوق را برای حاضرین در جلسه تشریح کرد.

 

وی هدف از برگزاری این جلسه را رساندن پیام دولت به مردم روستاها در خصوص خدمات صندوق عنوان کرد تا شرایطی فراهم شود روستائیان بتوانند به عضویت صندوق درآمده و از مزایای صندوق در زمان لازم استفاده نمایند.

 

احمدپور در پایان از مجموعه بخشداری سیروان، ماموستایان، بهورزان و دهیاران بخش سیروان به واسطه همکاری های آنان با صندوق تشکر و قدردانی کرد.

 

در ابتدای نشست، ایرج فرد بخشدار بخش سیروان ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نسبت به شرکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و در ادامه به معرفی خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر پرداخت.

 

بخشدار سیروان از ماموستایان، بهورزان و دهیاران بخش سیروان خواست تا در زمینه ترغیب مردم زحمت کش روستاهای بخش به عضویت در صندوق همکاری و تلاش لازم مبذول دارند و به آنان تاکید کرد تا آگاهی لازم را به روستائیان و کشاورزان بدهند.

 

وی سپس به صورت خاص از ماموستایان بخش سیروان خواست تا مزایای صندوق را در خطبه های نماز جمعه و ... برای مردم بازگو کنند.

 

گفتنی است در پایان این نشست از تعدادی از ماموستایان، بهورزان و دهیاران نمونه بخش سیروان تجلیل به‌عمل آمد و لوح تقدیر توسط مدیر صندوق و مسئولان حاضر در جلسه، اهداء شد.
مطالب مرتبط

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان در مراسم تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی شهرستان سروآباد کردستان حاضر شد و از مستمری بگیران صندوق در این شهرستان تقدیر کرد.

|

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان، در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر روستای تازه‌آباد بهارستان بخش حسین‌آباد شهرستان سنندج حضور یافت و از رئیس شورای بخش، ماموستای روستا، دهیار و برخی از بازنشستگان صندوق تقدیر کرد.

|

تجلیل از زنان بیمه شده سقز

تجلیل از زنان بیمه شده سقز

در جشن پیروزی انقلاب اسلامی، از جوانترین بیمه شدگان زن صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شهرستان سنقر استان کردستان به عنوان زنان آتیه نگر تجلیل شد.

|

نظرات کاربران