صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

حضور مدیر صندوق استان گلستان در جلسه شورای اداری تأمین اجتماعی

جلسه شورای اداری سازمان تأمین اجتماعی با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، جلسه شورای اداری تأمین اجتماعی استان گلستان با حضور دانیال پولادوند مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان و نیک‌نیا مدیرکل تأمین اجتماعی گلستان در ساختمان تأمین اجتماعی استان برگزار شد.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان گلستان در این جلسه ضمن تشریح اهداف و مأموریت های صندوق، بر لزوم همکاری و تعامل بیشتر صندوق و تأمین اجتماعی در استان تأکید کرد.

 

پولادوند مراحل عضویت در صندوق را آسان برشمرد و گفت: متقاضیان بیمه اجتماعی روستائیان می توانند برای عضویت به یکی از 75 کارگزاری صندوق در سراسر استان مراجعه می کنند.

 

 وی تصریح کرد: در این صندوق دو برابر حق بیمه ای که هر فرد پرداخت می کند را دولت می پردازد و این مبلغ کمک ویژه دولت برای بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر است.

 

نیک‌نیا مدیرکل تأمین اجتماعی استان گلستان نیز با اشاره به جایگاه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به عنوان یکی از دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سازمان تأمین اجتماعی و صندوق بیمه روستائیان و عشایر عضو یک خانواده هستند و همه ما باید در راستای تحقق پوشش حداکثری بیمه های اجتماعی در جامعه تلاش کنیم.

 

مدیرکل تأمین اجتماعی گلستان قشر کشاورزان، روستائیان و عشایر را اقشار مولد جامعه و در عین حال آسیب پذیر خواند و اظهار داشت: با توجه به خدمات صندوق بیمه روستائیان و عشایر در مناطق محروم و کم برخوردار می توان اطمینان داشت با فعالیت صندوق بخش زیادی از آسیب های اجتماعی مردم مرتفع و در بلند مدت، باری از دوش دولت ها برداشته خواهد شد.

 

گفتنی است در پایان این جلسه ضمن قرائت متن تقدیرنامه علی شیرکانی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، از مدیرکل تأمین اجتماعی استان گلستان به پاس همکاری و تعامل این سازمان با صندوق، تقدیر شد.
مطالب مرتبط

شیرکانی در دیدار نمایندگان منتخب استان گلستان تاکید کرد؛

منابع صندوق‌ امانت است
شیرکانی در دیدار نمایندگان منتخب استان گلستان تاکید کرد؛

منابع صندوق‌ امانت است

نمایندگان منتخب مردم شریف استان گلستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، با علی شیرکانی مدیرعامل این صندوق دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

|

شیرکانی خبر داد:

تمدید دو ماهه مهلت پرداخت حق بیمه اسفندماه روستاییان و عشایر
شیرکانی خبر داد:

تمدید دو ماهه مهلت پرداخت حق بیمه اسفندماه روستاییان و عشایر

علی شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از تمدید مهلت پرداخت حق بیمه افرادی که در اسفندماه سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان پرداخت حق بیمه خود را نداشته‌اند، خبر داد.

|

شیرکانی در دیدار ویدئوکنفرانسی با مدیران ستادی و استانی خبر داد:

افزایش ارزش دارایی‌های صندوق در سال 1398
شیرکانی در دیدار ویدئوکنفرانسی با مدیران ستادی و استانی خبر داد:

افزایش ارزش دارایی‌های صندوق در سال 1398

نخستین جلسه مدیران ستادی و استانی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، با استفاده از سیستم ویدئو کنفرانس برگزار شد.

|

تسلیت

تسلیت

علی شیرکانی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با صدور پیامی، درگذشت برادر گرانقدر دکتر اسد‌الله رازانی رییس هیات‌مدیره این صندوق را تسلیت گفت.

|

نظرات کاربران