صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان در مراسم تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی شهرستان سروآباد کردستان حاضر شد و از مستمری بگیران صندوق در این شهرستان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مراسم تجلیل از نمونه‌های بخش کشاورزی و مستمری بگیران صندوق در شهرستان سروآباد با حضور میرزایی سرپرست فرمانداری، احمدپور مدیر استانی صندوق، رحیمی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، مدیران دستگاه های اجرایی و کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سروآباد و با هدف گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تجلیل از مستمری بگیران صندوق و اهدای لوح به آنان برگزار شد.

 

در طی اجرای مراسم، جهت پاسخگویی به مراجعین، میز خدمت صندوق دایر شد و بروشور تبلیغی صندوق در میان حضار پخش شد. در پایان مراسم از برترین افراد در بخشهای کشاورزی، باغداری و دامداری و همچنین از مستمری بگیران صندوق در شهرستان سروآباد تجلیل بعمل آمد و لوح تقدیر توسط مدیر صندوق و مسئولان حاضر در جلسه به آنان اهداء گردید.
مطالب مرتبط

برگزاری جشن پانزدهمین سال تاسیس صندوق در گیلان

برگزاری جشن پانزدهمین سال تاسیس صندوق در گیلان

جلسه شورای اداری کارگزاران و جشن پانزهمین سال تاسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، با رعایت ضوابط بهداشتی در ساختمان مدیریت این صندوق در استان گیلان برگزار شد.

|

اعطای احکام بازنشستگی مستمری‌بگیران زیرکوه

اعطای احکام بازنشستگی مستمری‌بگیران زیرکوه

در مراسمی با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی، احکام بازنشستگی دو نفر از مستمری بگیران روستای آبیز بخش شاسکوه شهرستان زیرکوه به آنان اهدا شد.

|

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان، در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر روستای تازه‌آباد بهارستان بخش حسین‌آباد شهرستان سنندج حضور یافت و از رئیس شورای بخش، ماموستای روستا، دهیار و برخی از بازنشستگان صندوق تقدیر کرد.

|

نظرات کاربران