صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان در مراسم تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی شهرستان سروآباد کردستان حاضر شد و از مستمری بگیران صندوق در این شهرستان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مراسم تجلیل از نمونه‌های بخش کشاورزی و مستمری بگیران صندوق در شهرستان سروآباد با حضور میرزایی سرپرست فرمانداری، احمدپور مدیر استانی صندوق، رحیمی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، مدیران دستگاه های اجرایی و کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سروآباد و با هدف گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تجلیل از مستمری بگیران صندوق و اهدای لوح به آنان برگزار شد.

 

در طی اجرای مراسم، جهت پاسخگویی به مراجعین، میز خدمت صندوق دایر شد و بروشور تبلیغی صندوق در میان حضار پخش شد. در پایان مراسم از برترین افراد در بخشهای کشاورزی، باغداری و دامداری و همچنین از مستمری بگیران صندوق در شهرستان سروآباد تجلیل بعمل آمد و لوح تقدیر توسط مدیر صندوق و مسئولان حاضر در جلسه به آنان اهداء گردید.
مطالب مرتبط

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد:

مستمری بازنشستگان روستایی همسان‌سازی می‌شود  انتقال سوابق بیمه‌ای انجام خواهد شد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد:

مستمری بازنشستگان روستایی همسان‌سازی می‌شود / انتقال سوابق بیمه‌ای انجام خواهد شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از همسان‌سازی مستمری بازنشستگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خبر داد و گفت: با این اقدام، جمعا حدود ۲۶ درصد به حقوق دریافتی مستمری‌بگیران صندوق افزوده خواهد شد.

|

معاون استاندار و فرماندار شهرستان سقز اعلام کرد؛

مسئولان شهرستان ملزم به معرفی صندوق بیمه و خدمات آن هستند
معاون استاندار و فرماندار شهرستان سقز اعلام کرد؛

مسئولان شهرستان ملزم به معرفی صندوق بیمه و خدمات آن هستند

معاون استاندار و فرماندار شهرستان سقز گفت: مردم شهرستان نسبت به خدمات صندوق آگاهی کافی را ندارند و تا زمانی که نسبت به آن ناآشنا باشند، موفقیت و گسترش بیمه سخت و دشوار است.

|

نظرات کاربران