نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

اعطای احکام بازنشستگی مستمری‌بگیران زیرکوه

در مراسمی با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی، احکام بازنشستگی دو نفر از مستمری بگیران روستای آبیز بخش شاسکوه شهرستان زیرکوه به آنان اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر، ابوالفضل فرج زاده مدیرصندوق در استان خراسان جنوبی در سفر به شهرستان زیرکوه، ضمن دیدار صمیمی با اهالی روستای آبیز، آنان را اقشار زحمتکش خواند و بر شعارهر خانوار روستایی یک بیمه اجتماعی تاکید کرد.

 

وی افزود: با استفاده از ظرفیت دهیاران و معتمدان محلی، افراد فاقد بیمه در روستاها شناسایی شوند تا از خدمات دولت در روستاها بهره‌مند گردند.

 

فرج زاده هدف صندوق را این دانست که درهر خانواده روستایی حداقل یک بیمه شده وجود داشته باشد و گفت: اهدای احکام در روستاها باعث اعتمادسازی در بین کشاورزان و روستاییان می‌شود.

 

وی ادامه داد: بیمه اجتماعی یک چتر حمایتی و تضمین آرامش خاطر آینده روستاییان است و اهدای احکام به صورت مستمر به‌منظور ارج نهادن به مقام بازنشستگان دراستان ادامه خواهد داشت.

 

گفتنی است در پایان این مراسم، مدیر صندوق در استان خراسان جنوبی ضمن دلجویی از مستمری‌بگیران، از نزدیک در جریان مسائل و پرسش‌های بیمه‌شدگان قرار گرفت و احکام بازنشستگی را درب منازل آنان اهدا نمود.
مطالب مرتبط

نهبندان نیازمند نگاه ویژه در همه امور است

نهبندان نیازمند نگاه ویژه در همه امور است

نشست مشورتی بیمه ای شهرستان نهبندان با حضور ابوالفضل فرج زاده مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان خراسان جنوبی، بیکی فرماندار و جهانبین رئیس امور عشایر شهرستان نهبندان در محل فرمانداری این شهر برگزار شد.

|

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان در مراسم تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی شهرستان سروآباد کردستان حاضر شد و از مستمری بگیران صندوق در این شهرستان تقدیر کرد.

|

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان، در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر روستای تازه‌آباد بهارستان بخش حسین‌آباد شهرستان سنندج حضور یافت و از رئیس شورای بخش، ماموستای روستا، دهیار و برخی از بازنشستگان صندوق تقدیر کرد.

|

شاقوزایی: نقش آفرینی روستائیان و عشایر و خلق حماسه ها موجب دوام و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی است

شاقوزایی: نقش آفرینی روستائیان و عشایر و خلق حماسه ها موجب دوام و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی است

امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان سیستان و بلوچستان، با اعلام فعالیت‌های صندوق بیمه اجتماعی استان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، از حضور حماسی روستائیان، عشایر، کارگزاران و کارکنان صندوق تقدیر کرد و اظهار داشت: نقش آفرینی ...

|

خدمت به عشایر سرلوحه کار صندوق است

خدمت به عشایر سرلوحه کار صندوق است

نشست مشورتی سرگروه های عشایری طبس با حضور ابوالفضل فرج زاده مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی، مهرور رئیس اداره امور عشایر طبس، نماینده بخشداری و شورای شهر طبس، در منطقه عشایری چاه مسافر این شهرستان برگزار شد.

|

نظرات کاربران