صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

نهبندان نیازمند نگاه ویژه در همه امور است

نشست مشورتی بیمه ای شهرستان نهبندان با حضور ابوالفضل فرج زاده مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان خراسان جنوبی، بیکی فرماندار و جهانبین رئیس امور عشایر شهرستان نهبندان در محل فرمانداری این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در ابتدای این جلسه ابوالفضل فرج زاده ضمن دیدار صمیمی با مسئولان، از زحمات آنها قدرانی و تشکر کرد و افزود: با توجه به کمک دو برابری دولت، موضوع بیمه اجتماعی باید به عنوان یک وظیفه اصلی مدنظر و توجه جدی کارگزاران قرار گیرد.

 

وی خواستار همکاری و تعامل همه جانبه مسئولان شهرستانی شد و گفت: کارگزاران صندوق باید ضمن حضور در روستاها و دیدارچهره به چهره با کشاورزان، احکام بازنشستگی مستمری بگیران را درب منازل آنان اهدا کنند چراکه این کار باعث اعتمادسازی در بین روستاییان می شود.

 

بیکی فرماندار نهبندان نیز در این جلسه، ایجاد رفاه نسبی و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر را از نشانه‌های اثرگذاری بیمه در روستاها دانست و گفت: همین نکته توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر را ضروری می کند و باید از فعالیت‌های ارزنده صندوق استان در شهرستان تشکر و قدردانی کنیم.

 

فرماندار نهبندان در این نشست گفت: شهرستان نهبندان جزو 31 شهرستان کمتر توسعه یافته کشور است و باید به شکل ویژه تری به آن نگاه شود.

 

جهانبین، رییس اداره امور عشایر نیز با بیان اینکه موضوع بیمه اجتماعی باید به‌عنوان یک وظیفه اصلی مد‌نظر و توجه جدی مدیران شهرستان عضو ستاد راهبردی قرار گیرد، افزود: با تلاشی جهادی می‌توانیم شاهد رشد بیمه در سطح شهرستان باشیم، خدمتی که در طول چندین سال آینده ماندگار خواهد بود.

 

جهانبین ادامه داد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان وعشایر که مربوط اقشارکم درامد است، باعث ارتقای امنیت اجتماعی و آرامش خاطر در بین این قشرمی شود.

 

وی افزود: باید از ظرفیت عشایر و سرگروه های عشاریری در خصوص اطلاع رسانی مزایای بیمه به جامعه هدف استفاده شود چراکه سرگروه های عشایر نقش موثر و بسزایی در ارتباط با عشایر دارند.

 

جهانبین درخصوص همکاری و تعامل با مجموعه صندوق قول مساعد داد و گفت: در نشست های مختلف عشایر، مزایای بیمه اطلاع‌رسانی خواهد شد تا ترویج فرهنگ بیمه در بین عشایر گسترش پیدا کند.

 

در پایان این نشست مقرر شد ستاد راهبردی توسعه بیمه روستائیان و عشایر در اسرع وقت برگزار شود.
مطالب مرتبط

اهدای خون جمعی از همکاران استان خراسان جنوبی

اهدای خون جمعی از همکاران استان خراسان جنوبی

کارکنان مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان خراسان جنوبی و تعدادی از کارگزاران صندوق در این استان، با حضور در سازمان انتقال خون استان، نسبت به اهدای خون خود اقدام کردند.

|

نظرات کاربران