نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

نهبندان نیازمند نگاه ویژه در همه امور است

نشست مشورتی بیمه ای شهرستان نهبندان با حضور ابوالفضل فرج زاده مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان خراسان جنوبی، بیکی فرماندار و جهانبین رئیس امور عشایر شهرستان نهبندان در محل فرمانداری این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در ابتدای این جلسه ابوالفضل فرج زاده ضمن دیدار صمیمی با مسئولان، از زحمات آنها قدرانی و تشکر کرد و افزود: با توجه به کمک دو برابری دولت، موضوع بیمه اجتماعی باید به عنوان یک وظیفه اصلی مدنظر و توجه جدی کارگزاران قرار گیرد.

 

وی خواستار همکاری و تعامل همه جانبه مسئولان شهرستانی شد و گفت: کارگزاران صندوق باید ضمن حضور در روستاها و دیدارچهره به چهره با کشاورزان، احکام بازنشستگی مستمری بگیران را درب منازل آنان اهدا کنند چراکه این کار باعث اعتمادسازی در بین روستاییان می شود.

 

بیکی فرماندار نهبندان نیز در این جلسه، ایجاد رفاه نسبی و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر را از نشانه‌های اثرگذاری بیمه در روستاها دانست و گفت: همین نکته توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر را ضروری می کند و باید از فعالیت‌های ارزنده صندوق استان در شهرستان تشکر و قدردانی کنیم.

 

فرماندار نهبندان در این نشست گفت: شهرستان نهبندان جزو 31 شهرستان کمتر توسعه یافته کشور است و باید به شکل ویژه تری به آن نگاه شود.

 

جهانبین، رییس اداره امور عشایر نیز با بیان اینکه موضوع بیمه اجتماعی باید به‌عنوان یک وظیفه اصلی مد‌نظر و توجه جدی مدیران شهرستان عضو ستاد راهبردی قرار گیرد، افزود: با تلاشی جهادی می‌توانیم شاهد رشد بیمه در سطح شهرستان باشیم، خدمتی که در طول چندین سال آینده ماندگار خواهد بود.

 

جهانبین ادامه داد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان وعشایر که مربوط اقشارکم درامد است، باعث ارتقای امنیت اجتماعی و آرامش خاطر در بین این قشرمی شود.

 

وی افزود: باید از ظرفیت عشایر و سرگروه های عشاریری در خصوص اطلاع رسانی مزایای بیمه به جامعه هدف استفاده شود چراکه سرگروه های عشایر نقش موثر و بسزایی در ارتباط با عشایر دارند.

 

جهانبین درخصوص همکاری و تعامل با مجموعه صندوق قول مساعد داد و گفت: در نشست های مختلف عشایر، مزایای بیمه اطلاع‌رسانی خواهد شد تا ترویج فرهنگ بیمه در بین عشایر گسترش پیدا کند.

 

در پایان این نشست مقرر شد ستاد راهبردی توسعه بیمه روستائیان و عشایر در اسرع وقت برگزار شود.
مطالب مرتبط

اعطای احکام بازنشستگی مستمری‌بگیران زیرکوه

اعطای احکام بازنشستگی مستمری‌بگیران زیرکوه

در مراسمی با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی، احکام بازنشستگی دو نفر از مستمری بگیران روستای آبیز بخش شاسکوه شهرستان زیرکوه به آنان اهدا شد.

|

خدمت به عشایر سرلوحه کار صندوق است

خدمت به عشایر سرلوحه کار صندوق است

نشست مشورتی سرگروه های عشایری طبس با حضور ابوالفضل فرج زاده مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی، مهرور رئیس اداره امور عشایر طبس، نماینده بخشداری و شورای شهر طبس، در منطقه عشایری چاه مسافر این شهرستان برگزار شد.

|

همزمان با دهه مبارک فجر انجام شد؛

اهدای احکام مستمری‌بگیران روستای خراشاد - افتتاح کارگزاری روستای دهک
همزمان با دهه مبارک فجر انجام شد؛

اهدای احکام مستمری‌بگیران روستای خراشاد - افتتاح کارگزاری روستای دهک

همزمان با سفر مسعود هنردوست نایب رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به استان خراسان جنوبی که در دهه مبارک فجر انجام شد، احکام دو نفر از بازنشستگان صندوق در روستای خراشاد بخش مرکزی استان به آنان اهدا گردید و کارگزاری روستای دهک عربخانه شهرستان ...

|

استفاده از خرد جمعی باعث افزایش تعداد بیمه‌شدگان می‌شود

استفاده از خرد جمعی باعث افزایش تعداد بیمه‌شدگان می‌شود

مسعود هنردوست، نایب‌رئیس هیئت‌مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با حضور در استان خراسان جنوبی، در نشست صمیمی با کارگزاران ویژه شهرستان‌های استان دیدار کرد و به صورت نمادین، تعدادی از پروانه فعالیت کارگزاری‌ها را به آنها اهدا نمود.

|

با حضور مسعود هنردوست؛

نمایشگاه دستاوردهای زنان روستایی و عشایر خراسان جنوبی افتتاح شد
با حضور مسعود هنردوست؛

نمایشگاه دستاوردهای زنان روستایی و عشایر خراسان جنوبی افتتاح شد

همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر، نمایشگاه دستاوردهای زنان روستایی و عشایر خراسان جنوبی در بیرجند در مراسمی با حضور مسعود هنردوست نایب رئیس هیات مدیره صندوق گشایش یافت که تا پایان دهه فجر دایر است.

|

نظرات کاربران