نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
(مقابله با کرونا ۱)

شیرکانی خبر داد: استفاده از تمام ظرفیت‌های صندوق برای مقابله با شیوع ویروس کرونا

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از دستور محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر استفاده از تمام ظرفیت‌های این صندوق برای اطلاع‌رسانی، آگاه‌سازی و کمک به جامعه هدف صندوق جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی شیرکانی گفت: به دستور مقام عالی وزارت، همزمان با گسترش شیوع ویروس کرونا، کمیته‌ای در صندوق تشکیل و تلاش شد تدابیری برای پیشگیری از انتقال ویروس در میان جامعه هدف، کارگزاری‌ها و کارکنان اندیشیده شود.

 

وی افزود: به دستور وزیر، فرایند ثبت نام در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اصلاح و تا اطلاع ثانوی، اخذ اثر انگشت از متقاضیان ثبت نام در این صندوق، حذف شد. همچنین با توجه به اثر شیوع ویروس بر اقتصاد مناطق روستایی و عشایری، قرار شد با همکاری کارگزاران صندوق که در بیش از 1800 نقطه روستایی حضور دارند، پیشنهاداتی برای کمک به اعضای صندوق مطرح و بررسی شود.

 

شیرکانی ادامه داد: در حوزه فرایندهای بیمه ای نیز با برقراری امکان دریافت آنلاین شناسه و پرداخت غیرحضوری حق بیمه، به بیمه‌شدگان متقاضی تمدید اطلاع‌رسانی کردیم که می‌توانند بدون مراجعه حضوری، نسبت به واریز حق بیمه و تمدید سوابق خود اقدام نمایند.

 

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر همچنین از ابلاغ دستورالعمل نحوه ساماندهی محیط کار در راستای پیشگیری از شیوع بیماری از طریق طراحی پروتکل‌‏های کاهش خطر انتقال ویروس در فضای اداری به کارگزاری‌ها خبر داد و گفت: با استفاده از توصیه‌های مراجع ذیصلاح مانند وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعیت هلال احمر، بسته‌های آموزشی تهیه و در اختیار کارگزاران صندوق قرار گرفت تا نسبت به آگاه‌سازی جامعه هدف از طریق فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی خود اقدام کنند.

 

وی افزود: در خصوص نیروی انسانی صندوق نیز ضمن توزیع اقلام ضروری، با چاپ و نصب تابلوهای آموزشی در جهت اطلاع رسانی به آنان اقدام شده است. همچنین با ایجاد زیرساخت های مورد نیاز، تلاش شده فعالیت‌های کارکنان با تاکید بر انجام به‌موقع درخواست‌های بیمه‌شدگان صندوق، حتی الامکان به صورت دورکاری انجام شود. بر همین اساس، همه جلسات غیرضروری نیز تا اطلاع ثانوی لغو شده است.
مطالب مرتبط

(مقابله با کرونا 3)
شیرکانی خبر داد:

تمدید دو ماهه قرارداد کارگزاری‌های صندوق
(مقابله با کرونا 3) شیرکانی خبر داد:

تمدید دو ماهه قرارداد کارگزاری‌های صندوق

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از تمدید دو ماهه قرارداد کارگزاری‌های این صندوق خبر داد و گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، قرارداد کلیه کارگزارانی که تا تاریخ 29 اسفندماه سال گذشته فعال بوده‌اند، تا 31 اردیبهشت ماه سال جاری تمدید می‌شود و ...

|

شاقوزائی در رادیو زاهدان:

حمایت‌های صندوق بیمه اجتماعی در شرایط سخت و بحرانی، موجب امیدواری مردم است
شاقوزائی در رادیو زاهدان:

حمایت‌های صندوق بیمه اجتماعی در شرایط سخت و بحرانی، موجب امیدواری مردم است

امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر سیستان و بلوچستان با حضور در برنامه رادیویی سیل مهربانی، با اشاره به کمک‌های صندوق بیمه اجتماعی به سیل‌زدگان جنوب استان، اظهار داشت: حضور مدیرعامل، کارکنان و کارگزاران صندوق در مناطق سیل زده و کمک ...

|

برگزاری مجمع سالیانه شرکت سرمایه ‎گذاری ارشک

برگزاری مجمع سالیانه شرکت سرمایه ‎گذاری ارشک

مجمع عادی سالیانه سال مالی منتهی به آذر 1398 شرکت سرمایه‌گذاری ارشک در تاریخ 10/12/1398 در محل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برگزار شد و گزارش مقبول از بازرس قانونی خود دریافت نمود. در این مجمع که با ریاست علی شیرکانی مدیرعامل صندوق برگزار شد، ضمن بررسی و ارزیابی ...

|

(مقابله با کرونا 2)

«روستای بدون کرونا»، طرحی برای حمایت از خانواده‌های روستایی و عشایری
(مقابله با کرونا 2)

«روستای بدون کرونا»، طرحی برای حمایت از خانواده‌های روستایی و عشایری

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در راستای حمایت از بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران خود در مقابل شیوع ویروس کرونا، کانال ارتباطی ویژه‌ای را برای اعضای این صندوق در قالب کمپین «روستای بدون کرونا» راه‌اندازی کرده است.

|

نظرات کاربران