صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

پاسخگویی مدیر فارس از طریق سامانه الکترونیکی سامد

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس با حضور در استانداری این استان، از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت (سامد) به سوالات کشاورزان، روستاییان و عشایر پاسخ داد.

به گزارش روابط‌ عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر فارس، حسن کمالی در این خصوص گفت: با عنایت به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله)، فلسفه وجود ما خدمت به مردم است و با توجه به شیوع ویروس کرونا و در راستای طرح تکریم و پاسخگویی ارباب رجوع و همچنین عدم حضور فیزیکی مراجعه‌کنندگان به دفتر فارس، تصمیم گرفته شد از این طریق، به سوالات مخاطبان پاسخ دهیم.

 

وی افزود: در این طرح کشاورزان، روستاییان و عشایر با شماره 111 (سامانه سامد) تماس گرفته و به‌صورت تلفنی پاسخ سوالات خود را دریافت کردند.
مطالب مرتبط

اعطای احکام مستمری بگیران صندوق در استان فارس

اعطای احکام مستمری بگیران صندوق در استان فارس

رحیمی استاندار فارس، قاسمی مدیرکل جهاد کشاورزی استان، کمالی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس و جمعی از مسئولان استانی با حضور در روستای کورده از توابع شهرستان لارستان استان فارس، احکام تنی چند از مستمری بگیران صندوق را به آنها اهدا کردند.

|

تقدیر معاون وزیر جهاد کشاورزی از مدیریت فارس

تقدیر معاون وزیر جهاد کشاورزی از مدیریت فارس

معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان تعاون روستایی کشور، با اهدای لوح تقدیر از مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس به دلیل گسترش پوشش بیمه ای در میان روستاییان تقدیر کرد.

|

پرداخت تسهیلات به مستمری بگیران فارس

پرداخت تسهیلات به مستمری بگیران فارس

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس از پرداخت مبلغ 3 میلیون تومان تسهیلات برای اولین بار به مستمری‌بگیران این صندوق خبر داد و گفت: این تسهیلات بدون ضامن به مستمری بگیران پرداخت و ماهیانه مبلغ یکصد هزار تومان از مستمری آنان کسر می شود.

|

نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای حل شود

نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای حل شود

یازدهمین جلسه شورای هماهنگی استان فارس در سال 98 با حضور پناه معاون وزیر، افشون معاون استاندار و اعضاء شورای هماهنگی استان فارس در سالن کنفرانس هتل همای شیراز برگزار شد.

|

نظرات کاربران