صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

شاقوزائی: توجه به سلامت در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد

مراسم درختکاری با حضور امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر سیستان و بلوچستان و دیگر مدیران شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مراسم درختکاری با حضور امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر سیستان و بلوچستان و دیگر مدیران شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان برگزار شد.

 

شاقوزایی در حاشیه این مراسم که در مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران زاهدان برگزار شد با اشاره به نقش درختان و جنگلها در پاکسازی هوا و سلامت انسان‌ها، اظهار داشت: با توجه به انتشار فزاینده ویروس و بیماری های ناشی از آن در سطح جهان، توجه به سلامت در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد و کاشت نهال و توسعه فضای سبز هم می‌تواند تاثیر بسزایی در زمینه پاکسازی هوا داشته باشد.

 

وی یکی از مهمترین روش‌های توسعه فضای سبز را مشارکت گسترده مردمی در نهال‌کاری عنوان کرد و افزود: آموزه‌های دینی اسلام و توصیه‌های بزرگان همه بر انجام این کار خداپسند دلالت دارد.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان در ادامه با اشاره به ضرورت پیشگیری از ابتلا به بیماری، گفت: آموزش‌های لازم در جهت رعایت اصول بهداشتی و راه‌های پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا ویروس با ارائه تولید محتوی و ارسال بروشور به کارگزاری های سراسر استان از جمله اقدامات صندوق بیمه اجتماعی استان بوده است و امیدواریم همه با رعایت اصول بهداشتی به حفظ سلامت خود و دیگران کمک کنیم .

 

وی افزود: صندوق بیمه اجتماعی در راستای تسهیل شرایط، امکان خدمات‌رسانی به بیمه‌شدگان را از طریق اینترنت فراهم و آموزش استفاده از آن را ارائه کرده تا ضمن کاهش هزینه‌های ایاب و ذهاب و اتلاف وقت، حتی الامکان نیازی به مراجعه حضوری به کارگزاری‌ها برای دریافت شناسه تمدید، پرداخت حق عضویت، دریافت کارنامه بیمه ای نباشد و همچنین سامانه پیامکی با شماره ۳۰۰۰۲۷ نیز آماده ارائه خدمات به جامعه هدف است.
مطالب مرتبط

شاقوزایی:

فعالان خوشه فرش دستباف بیمه می‌شوند
شاقوزایی:

فعالان خوشه فرش دستباف بیمه می‌شوند

مدیر صندوق در استان سیستان و بلوچستان گفت: فعالان خوشه فرش دستباف و دیگر فعالان بخش صنایع دستی ساکن در روستاها و شهرهای زیر 20 هزار نفر می‌توانند از مزایای بیمه اجتماعی بهره‌مند شوند.

|

مدیرکل امور بانوان استانداری سیستان و بلوچستان تاکید کرد:

مشارکت دستگاه های اجرایی برای پوشش گسترده بانوان
مدیرکل امور بانوان استانداری سیستان و بلوچستان تاکید کرد:

مشارکت دستگاه های اجرایی برای پوشش گسترده بانوان

مدیرکل امور بانوان استانداری سیستان و بلوچستان،‌ خواستار مشارکت دستگاه‌های اجرایی مرتبط با جامعه هدف جهت گسترش پوشش بیمه‌ای زنان روستایی شد و گفت: امیدواریم با همکاری و اطلاع‌رسانی گسترده، شاهد استقبال هرچه بیشتر بانوان از این ظرفیت صندوق بیمه اجتماعی باشیم.

|

نظرات کاربران