صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

تقدیر فرماندار تهران از مدیر صندوق در استان

فرماندار تهران با ارسال نامه‌ای، از مهدی ابارشی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان تهران به پاس خدمات خالصانه وی قدردانی کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در نامه صادره از سوی عیسی فرهادی آمده است:

 

بدون شک، بزرگترین سرمایه مدیران، توفیق خدمتگزاری خالصانه به مردم شریف ایران اسلامی و خاصه اقشار سختکوش و بردبار کشاورز، روستایی و عشایر است. ضمن تقدیر و تشکر از توجه و اقدامات اثربخش جنابعالی، توفیق روزافزون شما را در مسیر شکوفایی و آبادانی هرچه بیشتر این مرز و بوم و خدمت به ولی نعمتان جمهوری اسلامی که همانا مردم شریف و گرامی هستند، از درگان ایزد منان خواستارم.
مطالب مرتبط

رتبه برتر روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر استان همدان

رتبه برتر روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر استان همدان

استاندار همدان با حضور در همایش روز ارتباطات و روابط عمومی‌ها گفت: روابط عمومی‌ها، ایجادکننده پل ارتباطی بین مدیران اجرایی با مردم هستند و اگر این پل، قوی، هوشمند و دوجانبه باشد، به ثمربخشی فعالیت‌ها و هدفمند کردن اقدامات اجرایی کمک خواهد کرد.

|

تقدیر معاون وزیر جهاد کشاورزی از مدیریت فارس

تقدیر معاون وزیر جهاد کشاورزی از مدیریت فارس

معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان تعاون روستایی کشور، با اهدای لوح تقدیر از مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس به دلیل گسترش پوشش بیمه ای در میان روستاییان تقدیر کرد.

|

استاندار تهران: بیمه اجتماعی از حقوق شهروندی است

استاندار تهران: بیمه اجتماعی از حقوق شهروندی است

استاندار تهران، بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را ازجمله حقوق شهروندی مردم دانست و افزود: خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، ضمن اینکه به تامین آتیه این اقشار زحمت‌کش کمک می‌کند، مشوق اثرگذاری برای ماندگاری آنان در روستاها است.

|

نظرات کاربران