صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

برگزاری مجمع سالیانه شرکت سرمایه ‎گذاری ارشک

مجمع عادی سالیانه سال مالی منتهی به آذر ۱۳۹۸ شرکت سرمایه‌گذاری ارشک در تاریخ ۱۰۱۲۱۳۹۸ در محل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برگزار شد و گزارش مقبول از بازرس قانونی خود دریافت نمود. در این مجمع که با ریاست علی شیرکانی مدیرعامل صندوق برگزار شد، ضمن بررسی و ارزیابی عملکرد این شرکت طی سال مالی اخیر، صورت های مالی این شرکت نیز به تصویب رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، درآمد عملیاتی شرکت سرمایه‌گذاری ارشک در سال مالی منتهی به آذر 1398 با رشدی معادل 103 درصد، نسبت به سال مالی گذشته، برابر 1،487 میلیارد ریال بوده است. طی دوره مذکور، شرکت موفق به تحقق سود خالص 1،455 میلیارد ریالی شده که نسبت به سال مالی گذشته 105 درصد رشد داشته است. همچنین، بازده خالص ارزش دارایی‌های (NAV) این شرکت برابر 163% بوده است. روند سود خالص شرکت سرمایه‌گذاری ارشک طی چهار سال مالی اخیر به شکل نمودار ذیل است.

 

کادر مدیریتی این مجموعه با بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری مناسب در صنایع مختلف بازار سرمایه و شناسایی چالش‎ها و فرصت‌های سود‎آوری و با حمایتهای سهامدار عمده خود اقدام به سرمایه‌گذاری در این بازار کرده است؛  استفاده حداکثری از منابع مالی در دسترس برای کسب بازدهی بیشتر از بازار، از جمله اهداف این مجموعه طی سال‌های اخیر بوده است. نمودار ذیل روند بازدهی خالص ارزش دارایی‌های شرکت سرمایه‌گذاری ارشک و بازدهی شاخص کل بازار بورس را از ابتدای سال مالی منتهی به آذر 1396 نمایش می‎دهد.

 

 

لازم ‌به‌ ذکر است که در مجمع مذکور علاوه بر تصویب صورت‌های مالی سالیانه، از 1،455 میلیارد ریال سود خالص محقق شده، 1،400 میلیارد ریال بین سهامداران تقسیم شد که نسبت به سال مالی گذشته 115 درصد رشد داشته است.
مطالب مرتبط

شیرکانی در دیدار نمایندگان منتخب استان گلستان تاکید کرد؛

منابع صندوق‌ امانت است
شیرکانی در دیدار نمایندگان منتخب استان گلستان تاکید کرد؛

منابع صندوق‌ امانت است

نمایندگان منتخب مردم شریف استان گلستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با حضور در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، با علی شیرکانی مدیرعامل این صندوق دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

|

شیرکانی خبر داد:

تمدید دو ماهه مهلت پرداخت حق بیمه اسفندماه روستاییان و عشایر
شیرکانی خبر داد:

تمدید دو ماهه مهلت پرداخت حق بیمه اسفندماه روستاییان و عشایر

علی شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از تمدید مهلت پرداخت حق بیمه افرادی که در اسفندماه سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان پرداخت حق بیمه خود را نداشته‌اند، خبر داد.

|

شیرکانی در دیدار ویدئوکنفرانسی با مدیران ستادی و استانی خبر داد:

افزایش ارزش دارایی‌های صندوق در سال 1398
شیرکانی در دیدار ویدئوکنفرانسی با مدیران ستادی و استانی خبر داد:

افزایش ارزش دارایی‌های صندوق در سال 1398

نخستین جلسه مدیران ستادی و استانی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، با استفاده از سیستم ویدئو کنفرانس برگزار شد.

|

تسلیت

تسلیت

علی شیرکانی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با صدور پیامی، درگذشت برادر گرانقدر دکتر اسد‌الله رازانی رییس هیات‌مدیره این صندوق را تسلیت گفت.

|

نظرات کاربران