صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
شاقوزائی در رادیو زاهدان:

حمایت‌های صندوق بیمه اجتماعی در شرایط سخت و بحرانی، موجب امیدواری مردم است

امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر سیستان و بلوچستان با حضور در برنامه رادیویی سیل مهربانی، با اشاره به کمک‌های صندوق بیمه اجتماعی به سیل‌زدگان جنوب استان، اظهار داشت: حضور مدیرعامل، کارکنان و کارگزاران صندوق در مناطق سیل زده و کمک رسانی به مردم موجب امیدواری هر چه بیشتر مردم بود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان سیستان و بلوچستان، وی افزود: با پیگیری و تاکید علی شیرکانی مدیرعامل صندوق، پس از وقوع سیل با حضور همکاران ستادی و مدیریت استان و کارگزاران در منطقه اقدام به تهیه اقلام مورد نیاز شد و پس از ارزیابی وضعیت و با هماهنگی جناب آقای یاوری نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بسته‌های حمایتی شامل مواد غذایی، بهداشتی و پتو به سیل زدگان اهدا شد.

 

شاقوزایی ادامه داد: پرداخت دو ماه حقوق اضافه به مستمری بگیران و همچنین پرداخت وام بدون نیاز به ضامن و مراجعه به بانک از دیگر اقدامات صندوق در جهت حمایت از شرکای اجتماعی بوده است.

 

وی با اشاره به فعالیتهای صندوق در جهت پیشگیری از ابتلای مردم به بیماری کرونا ویروس، گفت: در جهت کاهش مراجعات حضوری بیمه شدگان امکان دریافت شناسه تمدید و پرداخت حق بیمه به‌صورت اینترنتی فراهم شده تا ضمن کاهش هزینه‌های ایاب و ذهاب، حتی الامکان نیازی به مراجعه حضوری به کارگزاری‌ها برای دریافت شناسه تمدید، پرداخت حق عضویت، دریافت کارنامه بیمه ای نباشد.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان با بیان اینکه کمپین روستای بدون کرونا در راستای حمایت از بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران تشکیل شده، افزود: در قالب این طرح کانال ارتباطی ویژه‌ای برای اعضای صندوق پیش‌بینی شده تا بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیرانی که به صورت قطعی درگیر این بیماری بوده یا متاسفانه یکی از اعضای خود را از دست داده‌اند، با ارسال عدد پنج 5 به شماره 300027، اطلاع رسانی نموده تا مورد حمایت صندوق قرار گیرند.
مطالب مرتبط

شاقوزایی:

فعالان خوشه فرش دستباف بیمه می‌شوند
شاقوزایی:

فعالان خوشه فرش دستباف بیمه می‌شوند

مدیر صندوق در استان سیستان و بلوچستان گفت: فعالان خوشه فرش دستباف و دیگر فعالان بخش صنایع دستی ساکن در روستاها و شهرهای زیر 20 هزار نفر می‌توانند از مزایای بیمه اجتماعی بهره‌مند شوند.

|

نظرات کاربران