نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
شاقوزائی در رادیو زاهدان:

حمایت‌های صندوق بیمه اجتماعی در شرایط سخت و بحرانی، موجب امیدواری مردم است

امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر سیستان و بلوچستان با حضور در برنامه رادیویی سیل مهربانی، با اشاره به کمک‌های صندوق بیمه اجتماعی به سیل‌زدگان جنوب استان، اظهار داشت: حضور مدیرعامل، کارکنان و کارگزاران صندوق در مناطق سیل زده و کمک رسانی به مردم موجب امیدواری هر چه بیشتر مردم بود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان سیستان و بلوچستان، وی افزود: با پیگیری و تاکید علی شیرکانی مدیرعامل صندوق، پس از وقوع سیل با حضور همکاران ستادی و مدیریت استان و کارگزاران در منطقه اقدام به تهیه اقلام مورد نیاز شد و پس از ارزیابی وضعیت و با هماهنگی جناب آقای یاوری نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بسته‌های حمایتی شامل مواد غذایی، بهداشتی و پتو به سیل زدگان اهدا شد.

 

شاقوزایی ادامه داد: پرداخت دو ماه حقوق اضافه به مستمری بگیران و همچنین پرداخت وام بدون نیاز به ضامن و مراجعه به بانک از دیگر اقدامات صندوق در جهت حمایت از شرکای اجتماعی بوده است.

 

وی با اشاره به فعالیتهای صندوق در جهت پیشگیری از ابتلای مردم به بیماری کرونا ویروس، گفت: در جهت کاهش مراجعات حضوری بیمه شدگان امکان دریافت شناسه تمدید و پرداخت حق بیمه به‌صورت اینترنتی فراهم شده تا ضمن کاهش هزینه‌های ایاب و ذهاب، حتی الامکان نیازی به مراجعه حضوری به کارگزاری‌ها برای دریافت شناسه تمدید، پرداخت حق عضویت، دریافت کارنامه بیمه ای نباشد.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان با بیان اینکه کمپین روستای بدون کرونا در راستای حمایت از بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران تشکیل شده، افزود: در قالب این طرح کانال ارتباطی ویژه‌ای برای اعضای صندوق پیش‌بینی شده تا بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیرانی که به صورت قطعی درگیر این بیماری بوده یا متاسفانه یکی از اعضای خود را از دست داده‌اند، با ارسال عدد پنج 5 به شماره 300027، اطلاع رسانی نموده تا مورد حمایت صندوق قرار گیرند.
مطالب مرتبط

(مقابله با کرونا 3)
شیرکانی خبر داد:

تمدید دو ماهه قرارداد کارگزاری‌های صندوق
(مقابله با کرونا 3) شیرکانی خبر داد:

تمدید دو ماهه قرارداد کارگزاری‌های صندوق

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از تمدید دو ماهه قرارداد کارگزاری‌های این صندوق خبر داد و گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، قرارداد کلیه کارگزارانی که تا تاریخ 29 اسفندماه سال گذشته فعال بوده‌اند، تا 31 اردیبهشت ماه سال جاری تمدید می‌شود و ...

|

(مقابله با کرونا 2)

«روستای بدون کرونا»، طرحی برای حمایت از خانواده‌های روستایی و عشایری
(مقابله با کرونا 2)

«روستای بدون کرونا»، طرحی برای حمایت از خانواده‌های روستایی و عشایری

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در راستای حمایت از بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران خود در مقابل شیوع ویروس کرونا، کانال ارتباطی ویژه‌ای را برای اعضای این صندوق در قالب کمپین «روستای بدون کرونا» راه‌اندازی کرده است.

|

شاقوزائی: توجه به سلامت در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد

شاقوزائی: توجه به سلامت در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد

مراسم درختکاری با حضور امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر سیستان و بلوچستان و دیگر مدیران شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان برگزار شد.

|

(مقابله با کرونا 1)

شیرکانی خبر داد: استفاده از تمام ظرفیت‌های صندوق برای مقابله با شیوع ویروس کرونا
(مقابله با کرونا 1)

شیرکانی خبر داد: استفاده از تمام ظرفیت‌های صندوق برای مقابله با شیوع ویروس کرونا

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از دستور محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر استفاده از تمام ظرفیت‌های این صندوق برای اطلاع‌رسانی، آگاه‌سازی و کمک به جامعه هدف صندوق جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد.

|

عضویت صندوق در سیستان و بلوچستان در کمیته بهداشت و سلامت کشاورزان

عضویت صندوق در سیستان و بلوچستان در کمیته بهداشت و سلامت کشاورزان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان سیستان و بلوچستان، با حضور در کمیته بهداشت و سلامت کشاورزان اظهار داشت: عضویت صندوق بیمه اجتماعی در کمیته بهداشت و سلامت کشاورزان استان، تعامل و همکاری با دیگر اعضا کمیته می‌تواند در توانمندسازی کشاورزان و کاهش ...

|

نظرات کاربران