صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

معاون بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی روستاییان منصوب شد

علی شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با صدور حکمی، علی اخوان بهبهانی را به سمت معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های این صندوق منصوب کرد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در حکم صادره از سوی شیرکانی آمده است: «ایجاد و تعمیم کامل پوشش بیمه‌های اجتماعی به عنوان حق همه افراد کشور و تکلیف دولت تدبیر و امید به جهت تامین نیازهای اساسی مردم در زمینه معیشت و سلامت، به عنوان یکی از حقوق اجتماعی و انسانی، وظیفه‌ای است که به این صندوق واگذار شده است. امیدوارم با راهنمایی‌های مدبرانه شما، معاونت بیمه‌ای صندوق در راستای پیشبرد اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق باشد.»

 

دکتر علی اخوان بهبهانی، پیش از این، معاون اجرایی و مدیرکل اجتماعی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی بوده است و سوابقی چون عضویت در کارگروه امور بیمه صندوق، دبیر کارگروه بیمه سلامت هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق‌های تابعه، عضویت در کمیته مشورتی سلامت برنامه ششم سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، شورای حقوقی سازمان نظام پزشکی و شورای راهبردی بیمه سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در کارنامه خود دارد.
مطالب مرتبط

گام بلند صندوق بیمه اجتماعی برای توانمندسازی مددجویان کمیته امداد (ره)

گام بلند صندوق بیمه اجتماعی برای توانمندسازی مددجویان کمیته امداد (ره)

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی از اجرایی شدن یکی از برنامه های مهم این صندوق با سازمان کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: این اقدام یکی از مناسب‌ترین شیوه‌های توانمندسازی و حمایت از مددجویان بیمه شده است.

|

آینده‌نگری برای روستاییان

علی شیرکانی از وضعیت جوامع آسیب‌پذیر روستایی و عشایری می‌گوید
آینده‌نگری برای روستاییان

علی شیرکانی از وضعیت جوامع آسیب‌پذیر روستایی و عشایری می‌گوید

چتر کوتاه بیمه اجتماعی نشانه‌ای از توسعه‌نیافتگی است. اگر قرار باشد در عمل مفاهیم توسعه پایدار محقق شوند رفاه اجتماعی یکی از شاخص‌های آن است که نادیده گرفتن آن پیامدهای زیانباری چون تشدید فقر، مهاجرت و... را به دنبال دارد؛ پیامدهایی که جبران بخشی از آنها هزینه‌های هنگفت‌تر ...

|

نظرات کاربران