صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
هنردوست،‌ نایب‌رئیس هیات‌مدیره صندوق خبر داد:

مشکلات نقل و انتقال سوابق برطرف می‌شود

نایب رئیس هیأت‌مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: پیرو مذاکرات انجام شده، مسئله انتقال سابقه به سازمان تأمین اجتماعی در آینده‌ای نزدیک برطرف خواهد شد.

به گزارش روابط‌ عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر فارس، مسعود هنردوست در جلسه‌ با کارگزاران منتخب استان فارس از به‌روزرسانی 22 هزار پرونده‌ مستمری‌بگیران خبر داد و گفت: تسهیلات مالی کارگزاران استان نیز در آینده نزدیک به آنها اعطا خواهد شد.

 

وی در ادامه نسبت به گسترش پوشش بیمه‌ای روستاییان و عشایر به عنوان اقشار زحمت‌کش کشور اظهار امیدواری کرد و از تلاش صندوق برای پذیرش خدمت سربازی روستاییان و عشایر و اضافه شدن آن به سوابق بیمه ای خبر داد.

 

حسن کمالی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس نیز در ادامه این جلسه، گزارشی از عملکرد صندوق در استان ارائه کرد و گفت: در حال حاضر حدود 202 کارگزار در استان فارس فرآیند جذب و نام‌نویسی را انجام می‌دهند و تاکنون حدود 147 هزار خانوار روستایی و عشایری تحت پوشش بیمه قرار دارند.

 

وی ضمن تاکید بر استفاده از تمام تلاش و ظرفیت تبلیغاتی کارگزاران جهت تحقق پوشش بیمه‌ای مورد انتظار جایگاه استان فارس را بالاتر از شرایط فعلی دانست و نسبت به بهبود وضعیت ثبت نام و تمدید بیمه‌شدگان استان فارس اظهار امیدواری کرد.

 

در پایان این جلسه که به مناسبت پانزدهمین سال تاسیس صندوق برگزار شد از حسن کمالی مدیر استان، آقاجری روابط عمومی استان و کارگزار برتر استان فارس تقدیر شد.
مطالب مرتبط

مدیرکل امور عشایر استان فارس مطرح کرد؛
دریافت حقوق در زمان سالمندی و از کار افتادگی موجب حفظ کرامت انسانی می‌شود

مدیرکل امور عشایر استان فارس مطرح کرد؛
دریافت حقوق در زمان سالمندی و از کار افتادگی موجب حفظ کرامت انسانی می‌شود

مدیرکل امور عشایر استان فارس گفت: دریافت حقوق در زمان سالمندی و از کار افتادگی موجب حفظ کرامت انسانی می‌شود بنابراین به دنبال بیمه کردن تمام افراد عشایری هستیم.

|

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس مطرح کرد؛

هزار زن سرپرست خانوار استان بیمه می‌شوند
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس مطرح کرد؛

هزار زن سرپرست خانوار استان بیمه می‌شوند

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری فارس گفت: با توجه به پرداخت 10 درصدی حق بیمه توسط دولت یک هزار نفر از زنان سرپرست خانوار شهر شیراز و کوار از خدمات و مزایای صندوق بهره‌مند می‌شوند.

|

نظرات کاربران