صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
معاون فرماندار استان خراسان جنوبی مطرح کرد:

اهمیت تلاش‌های جهادی برای رشد بیمه در استان

معاون فرماندار استان خراسان جنوبی گفت: موضوع بیمه اجتماعی باید به‌عنوان یک وظیفه اصلی، مد‌نظر و توجه جدی اعضای شورای اسلامی و دهیاران قرار گیرد.

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، مرتضی رئیسی، معاون فرماندار این استان در جلسه توسعه بیمه اجتماعی با معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرماندار، با بیان اینکه موضوع بیمه اجتماعی باید به‌عنوان یک وظیفه اصلی مد‌نظر و توجه جدی اعضای شورای اسلامی و دهیاران قرار گیرد، گفت: با تلاش‌های جهادی می‌توانیم شاهد رشد بیمه در سطح استان باشیم.

 

هادی بیدسکان رییس اداره تعاون روستائی شهرستان فردوس، هدف از تشکیل این جلسه را استفاده از ظرفیت ادارات در پیشبرد اهداف سازمانی وزارت بیان کرد و گفت: باید تبلیغات بیشتری از این صندوق در سطح شهرستان صورت گیرد.

 

در ادامه این جلسه ابوالفضل فرج‌زاده مدیر صندوق در استان با اشاره به مزایای بیمه اجتماعی برای اقشار مختلف جامعه به ویژه روستائیان و عشایر‌، این بیمه را به عنوان ضرورتی مهم بیان کرد و گفت: بیمه در این صندوق می‌تواند فرصتی ارزشمند برای جامعه هدف باشد تا به وسیله آن از حمایت‌های دولت برخوردار شوند.

 

وی هدف اصلی از تشکیل جلسات توسعه بیمه اجتماعی در هر شهرستان را افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی به رابطان بین دولت و ملت (دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی) بیان و تشریح کرد: این جلسات می‌تواند مانند دوره آموزشی بیمه اجتماعی عمل کند تا انتقال خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت به نحو مطلوب به اقشار زحمتکش و مولد جامعه صورت گیرد.

گفتنی است در پایان این جلسه به یک نفر از مستمری‌بگیران سالمند لوح بازنشستگی اهدا شد.

 

 

 

 
مطالب مرتبط

انتصاب جدید در خراسان جنوبی

انتصاب جدید در خراسان جنوبی

طی حکمی از سوی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علیرضا اسدی به عنوان سرپرست جدید صندوق در استان خراسان جنوبی منصوب شد.

|

نظرات کاربران