صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
شاقوزایی مطرح کرد:

بیمه اجتماعی به تداوم اشتغال کمک می‌کند

مدیر صندوق در استان سیستان و بلوچستان گفت: آنچه در جریان اشتغالزایی مهم است، تداوم اشتغال، تامین امنیت شغلی و رفاه نسبی است و این موارد با بیمه‌های اجتماعی محقق می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، امان‌الله شاقوزایی در دیدار با علیرضا راشکی رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان، با اشاره به اهمیت توانمندسازی روستائیان از طریق ایجاد اشتغال گفت: طرح‌های اشتغال‌زایی در توانمندسازی روستائیان و رشد اقتصادی منطقه بسیار تاثیرگذار است.

 

شاقوزائی با تقدیر از فعالیت‌ها و برنامه‌های ارزشمند ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان، گفت: آنچه در جریان اشتغالزایی مهم است و باید به آن توجه جدی داشت، تداوم اشتغال و تامین امنیت شغلی و رفاه نسبی است که با بیمه اجتماعی محقق می‌شود.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان با اعلام آمادگی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان به‌منظور همکاری با ستاد اجرایی در جهت پوشش بیمه اجتماعی جامعه هدف، بیان کرد: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و صندوق بیمه اجتماعی دارای جامعه هدف مشترک هستند و همکاری و تعامل فی‌مابین در خدمات‌رسانی مطلوب به آنان لازم و ضروری است.

 

راشکی رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه حدود 80 درصد تسهیلات اشتغال‌زایی به روستائیان تعلق دارد، گفت: اقدام دولت در پرداخت 70 درصد حق بیمه روستائیان کمک بزرگی به این قشر تلاشگر و مولد است و می‌تواند فرصت خوبی برای عضویت روستائیان و عشایر برای بهره‌مندی از مزایای ارزنده آن باشد. 

 

وی افزود: هدف ما از اعطای تسهیلات، ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی است و با همکاری تسهیلگران این آمادگی وجود دارد تا برای معرفی خدمات صندوق و گسترش پوشش بیمه اجتماعی که از مطالبات مهم مردم است، تلاش شود.
مطالب مرتبط

شاقوزایی:

فعالان خوشه فرش دستباف بیمه می‌شوند
شاقوزایی:

فعالان خوشه فرش دستباف بیمه می‌شوند

مدیر صندوق در استان سیستان و بلوچستان گفت: فعالان خوشه فرش دستباف و دیگر فعالان بخش صنایع دستی ساکن در روستاها و شهرهای زیر 20 هزار نفر می‌توانند از مزایای بیمه اجتماعی بهره‌مند شوند.

|

مدیرکل امور بانوان استانداری سیستان و بلوچستان تاکید کرد:

مشارکت دستگاه های اجرایی برای پوشش گسترده بانوان
مدیرکل امور بانوان استانداری سیستان و بلوچستان تاکید کرد:

مشارکت دستگاه های اجرایی برای پوشش گسترده بانوان

مدیرکل امور بانوان استانداری سیستان و بلوچستان،‌ خواستار مشارکت دستگاه‌های اجرایی مرتبط با جامعه هدف جهت گسترش پوشش بیمه‌ای زنان روستایی شد و گفت: امیدواریم با همکاری و اطلاع‌رسانی گسترده، شاهد استقبال هرچه بیشتر بانوان از این ظرفیت صندوق بیمه اجتماعی باشیم.

|

مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان:

عشایر پرتلاش استان استحقاق برخورداری از خدمات ارزنده دولت را دارند
مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان:

عشایر پرتلاش استان استحقاق برخورداری از خدمات ارزنده دولت را دارند

به مناسبت گرامیداشت پانزدهمین سال تاسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و تجلیل از همراهان و یاوران صندوق، امان الله شاقوزایی مدیر صندوق در استان سیستان و بلوچستان با حمید طوقی مدیرکل امور عشایر استان دیدار و از همکاری صمیمانه وی در توسعه و گسترش پوشش بیمه ...

|

نظرات کاربران