صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
استاندار فارس:

برای پوشش حداکثری بیمه، تمام دستگاه‌های اجرایی مکلف به همکاری هستند

استاندار فارس گفت: برای تحت پوشش قرار گرفتن حداکثر جامعه روستایی و عشایری، تمامی فرمانداران، بخشداران، دهیاران و دستگاه‌های عضو ستاد راهبردی، ملکف به همکاری هستند.

به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان فارس، عنایت الله رحیمی در دیدار با حسن کمالی مدیر صندوق در استان ضمن تبریک پانزدهمین سال تاسیس صندوق و هفته‌ تامین اجتماعی افزود: این صندوق فقط مختص عشایر نیست و خدمات ارزنده‌ای به اقشار آسیب‌پذیر و محروم عرضه می‌کند. حفظ شأن و کرامت انسانی و آینده زندگی روستاییان و عشایر عملی نیک و خدا پسندانه‌ است.

 

وی ضمن درخواست از مدیرکل دفتر امور روستایی مبنی بر رصد فعالیت‌های اطلاع‌رسانی و جذب بیمه‌شدگان افزود: برای تحت پوشش قرار گرفتن جامعه روستایی و عشایری، تمامی فرمانداران، بخشداران، دهیاران و دستگاه‌های عضو ستاد راهبردی ملکف به همکاری هستند و نیاز است که مدیرکل دفتر امور روستایی به‌صورت ماهانه گزارش این عملکرد را به دفتر استاندار ارائه دهد.

 

در ادامه این جلسه کمالی مدیر صندوق استان در فارس ضمن تشکر از حمایت‌های خالصانه‌ استاندار، قدردانی مدیرعامل و معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به وی ابلاغ نمود و لوح تقدیر ارسالی از سوی مدیرعامل صندوق را به او اعطا کرد.
مطالب مرتبط

مدیر صندوق در استان گلستان خبر داد؛

همراهان اولیه صندوق بازنشست شدند
مدیر صندوق در استان گلستان خبر داد؛

همراهان اولیه صندوق بازنشست شدند

مدیر صندوق در استان گلستان گفت: 10 گروه از اقشار مختلف جامعه که شرایط بیمه شدن در سایر صندوق‌های بیمه‌ای را نداشتند، 15 سال پیش به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر درآمدند و امسال با 15 سال سابقه پرداخت حق بیمه، بازنشسته شدند

|

زهدی خبر داد:

افزایش 20 درصدی افراد تحت پوشش در سه ماه اخیر
زهدی خبر داد:

افزایش 20 درصدی افراد تحت پوشش در سه ماه اخیر

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان مرکزی، از افزایش ۲۰ درصدی تعداد افراد تحت پوشش این صندوق در سه ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه قبل خبر داد و افزود: این افزایش در راستای تحقق شعار جهش تولید و بهره‌مندی اقشار مولد از خدمات بیمه‌ای انجام شد.

|

شیرکانی در گفت‌و‌گو با دنیای اقتصاد خبر داد:

هدایت منابع صندوق به سمت بازار سرمایه
شیرکانی در گفت‌و‌گو با دنیای اقتصاد خبر داد:

هدایت منابع صندوق به سمت بازار سرمایه

برخورداری‏ از تامین‏ اجتماعی‏ از نظر بازنشستگی، بیکاری‏، پیری، ازکارافتادگی، بی‏‌سرپرستی‏، در راه‏ ماندگی‏، حوادث‏ و سوانح‌‏، نیاز به‏ خدمات‏ بهداشتی‏ و درمانی‏ و مراقبت‌های‏ پزشکی‏ به‏ صورت‏ بیمه‏ و...، حقی‏ است‏ همگانی‏. دولت‏ موظف‏ است‏ طبق‏ قوانین‏ از ...

|

نظرات کاربران