صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

بهره‌گیری از ظرفیت شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: بهره‌گیری از توانمندی‌های شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی، منجر به ایجاد هماهنگی و انسجام در فعالیت‌های محوله هر یک از واحدهای تابعه در سطح استان خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، عماد تشکری در دیدار با حسن ابراهیمی مدیر صندوق در استان با تاکید بر لزوم تعامل دستگاه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با یکدیگر افزود: نباید از استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی غافل شد و برگزاری نشست‌های ماهیانه می‌تواند درهم‌افزایی، همفکری و ارائه خدمات بهتر به مردم موثر باشد.

تشکری با اشاره به لزوم ارتقاء سطح تعاملات و همکاری دستگاه‌های تابعه وزارتخانه در سطح استان، افزود: بهره‌گیری از توانمندی‌های اعضای شورا می تواند منجر به ایجاد هماهنگی و انسجام در فعالیت‌های محوله هر یک از واحدهای تابعه و سیاستگذاری‌های وزارت متبوع در سطح استان شود.

وی در ادامه این نشست بر لزوم سیاستگذاری و تصمیم‌گیری در چارچوب قوانین و وظایف وزارت متبوع در سطح استان با استفاده از ظرفیت این شورا تاکید کرد.

ابراهیمی، مدیر صندوق در استان یزد نیز در این نشست، شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی را یکی از ظرفیت‌های بالقوه دانست که باید به آن توجه ویژه داشت و ادامه داد: تعامل و همفکری اعضا در این شورا می‌تواند باعث رشد و بالندگی و ارائه خدمات بهتر به مردم توسط دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شود.
مطالب مرتبط

مدیر صندوق استان یزد؛

جای خالی رسانه‌های تصویری در انعکاس اخبار صندوق احساس می‌شود
مدیر صندوق استان یزد؛

جای خالی رسانه‌های تصویری در انعکاس اخبار صندوق احساس می‌شود

مدیر صندوق استان یزد گفت: با توجه به آنکه بسیاری از افراد آگاهی درستی از بیمه صندوق اجتماعی ندارند، رسانه‌ها می‌تواند با تهیه گزارش‌های مختلف از بیمه‌شدگان صندوق آنها را در جریان این بیمه قرار دهد.

|

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ابرکوه اعلام کرد؛

نیاز به اطلاع‌رسانی شفاف و روشن صندوق در سطح شهرستان احساس می‌شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ابرکوه اعلام کرد؛

نیاز به اطلاع‌رسانی شفاف و روشن صندوق در سطح شهرستان احساس می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ابرکوه گفت: اگر افراد فاقد بیمه از برکات و مزایای صندوق بیمه روستاییان و عشایر مطلع شوند، برای حفظ شان و منزلت و تضمین آینده خویش قطعا عضو صندوق خواهند شد.

|

نظرات کاربران