صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
مدیر استان یزد مطرح کرد:

مسئول هدایت صحیح مردم به سوی صندوق بیمه‌ای هستیم

جهت افزایش پوشش بیمه‌های اجتماعی در میان جامعه هدف، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در استان یزد با مدیرکل تامین اجتماعی این استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حسن ابراهیمی در دیدار با مجید درویشی گفت: تلاش اعضای صندوق، افزایش رفاه اجتماعی برای کشاورزان، روستائیان و عشایر و مشمولین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر است.

 

ابراهیمی هدایت صحیح مردم به صندوق‌های بیمه‌ای را یک اصل بسیار مهم عنوان کرد و گفت: ما مسئول هدایت صحیح مردم به سوی صندوق بیمه‌ای دارای منفعت برای شخص هستیم.

 

وی در ادامه ضمن تشریح تاریخچه شکل‌گیری، نحوه فعالیت، قوانین، ساختار، مزایا و حمایت‌های این صندوق، افزود: کشاورزان، روستائیان و عشایر قشر زحمتکشی هستند که شکل گیری این صندوق حمایت خاص و ویژه‌ای برای این عزیزان است. امیدواریم با اطلاعاتی که در اختیار یکدیگر قرار می‌دهیم، بتوانیم سطح رفاه جامعه را افزایش دهیم و از این ظرفیتی که در کشور وجود دارد استفاده کنیم.

 

ابراهیمی تاکید کرد: اگر این صندوق شکل نمی‌گرفت، هر کدام از این اقشار باید به نحوی دیگر تحت پوشش نهادهای حمایتی قرار می‌گرفتند.
مطالب مرتبط

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ابرکوه اعلام کرد؛

نیاز به اطلاع‌رسانی شفاف و روشن صندوق در سطح شهرستان احساس می‌شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ابرکوه اعلام کرد؛

نیاز به اطلاع‌رسانی شفاف و روشن صندوق در سطح شهرستان احساس می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ابرکوه گفت: اگر افراد فاقد بیمه از برکات و مزایای صندوق بیمه روستاییان و عشایر مطلع شوند، برای حفظ شان و منزلت و تضمین آینده خویش قطعا عضو صندوق خواهند شد.

|

بهره‌گیری از ظرفیت شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی

بهره‌گیری از ظرفیت شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: بهره‌گیری از توانمندی‌های شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی، منجر به ایجاد هماهنگی و انسجام در فعالیت‌های محوله هر یک از واحدهای تابعه در سطح استان خواهد شد.

|