صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
مدیرکل بهزیستی یزد اعلام کرد؛

لزوم همکاری بیشتر دو سازمان برای گسترش حمایت از جامعه هدف

مدیرکل بهزیستی استان یزد گفت: باید تدابیری اندیشیده شود تا به وسیله آن بتوان تمام افراد فاقد بیمه را بیمه کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حسن ابراهیمی ضمن حضور خود در دفتر مدیرکل بهزیستی استان فعالیت‌های بهزیستی را عملی خداپسندانه و دارای اجر معنوی فراوان دانست و گفت: وجه مشترک صندوق بیمه با بهزیستی، جامعه هدف هر دو سازمان و حمایت و خدمت‌رسانی به اقشار ضعیف و کم درآمد است. لذا تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بتوانیم باری از دوش این عزیزان برداریم و از غم آنها بکاهیم در این راه از خداوند متعال توفیق روز افزون و خدمت مضاعف در جهت پیشبرد اهداف و محرومیت‌زدایی آرزو می‌کنم.

وی ادامه داد: نیاز است تا این دو سازمان با همکاری و همیاری یکدیگر تدابیری بیندیشند تا مددجویان فاقد بیمه جامعه هدف بهزیستی شناسایی شده و بتوانیم برای حل مشکل بیمه‌ای این عزیزان تصمیم بگیریم.

در ادامه این دیدار علی‌محمد عطابخش مدیرکل بهزیستی استان یزد ضمن اشاره مختصری به خدمات ارائه شده بهزیستی، گفت: امیدواریم تا با همکاری دوسازمان تدابیری اندیشیده شود تا به وسیله آن افراد فاقد بیمه حمایت شوند.

در حاشیه این دیدار، ابراهیمی با اهدای تندیس پانزدهمین سالگرد تاسیس صندوق از زحمات عطابخش تقدیر و همچنین از کارگزار معلول صندوق نیز به پاس تلاش‌های ارزشمند و همکاری بی‌شائبه در زمینه افزایش رفاه جامعه بهزیستی و جامعه هدف صندوق بیمه اجتماعی کشاورازن، روستاییان و عشایر استان قدردانی کرد.
مطالب مرتبط

مدیر صندوق استان یزد؛

جای خالی رسانه‌های تصویری در انعکاس اخبار صندوق احساس می‌شود
مدیر صندوق استان یزد؛

جای خالی رسانه‌های تصویری در انعکاس اخبار صندوق احساس می‌شود

مدیر صندوق استان یزد گفت: با توجه به آنکه بسیاری از افراد آگاهی درستی از بیمه صندوق اجتماعی ندارند، رسانه‌ها می‌تواند با تهیه گزارش‌های مختلف از بیمه‌شدگان صندوق آنها را در جریان این بیمه قرار دهد.

|

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ابرکوه اعلام کرد؛

نیاز به اطلاع‌رسانی شفاف و روشن صندوق در سطح شهرستان احساس می‌شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ابرکوه اعلام کرد؛

نیاز به اطلاع‌رسانی شفاف و روشن صندوق در سطح شهرستان احساس می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ابرکوه گفت: اگر افراد فاقد بیمه از برکات و مزایای صندوق بیمه روستاییان و عشایر مطلع شوند، برای حفظ شان و منزلت و تضمین آینده خویش قطعا عضو صندوق خواهند شد.

|

نظرات کاربران