صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
رئیس کمیسیون‌های پزشکی فارس خبر داد:

ارائه خدمات به روستاییان و عشایر در کوتاه‌ترین زمان

رئیس کمیسیون های پزشکی استان فارس گفت: از ابتدای سال ۱۳۹۸ تاکنون بیش از ۴۸۳ پرونده ارسالی از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در فارس را بررسی و نتیجه را اعلام کرده‌ایم.

به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، حسن کمالی مدیر صندوق در استان فارس در نشست مشترک با ابراهیم تراب افزود: خدمت به شریف‌ترین، محروم‌ترین و زحمتکش‌ترین قشر جامعه یعنی روستاییان توفیق الهی است که خداوند سعادت آن را به همه عنایت نمی‌کند.

کمالی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش‌های خالصانه‌ مجموعه کمیسیونهای پزشکی استان فارس اذعان کرد: مطابق ماده 16 آئین نامه صندوق یکی از خدمات بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مستمری از کارافتادگی اصلی است که روستاییان و عشایر پس از سال‌ها تلاش و زحمت، بدلیل بیماری یا کهولت سن برای گذران زندگی، متقاضی آن می‌شوند.

وی با توجه به تعداد قابل توجه پرونده‌های ورودی متقاضیان از کار افتادگی کلی استان فارس، تاکید کرد: بهره‌مندی از مزایای مستمری از کار افتادگی کلی منوط به تائید کمیسیون پزشکی مبنی بر از کارافتادگی متقاضی است و امیدواریم که با درایت و تصمیمات مدبرانه کمیسیون‌های پزشکی شاهد ارائه بهتر خدمات باشیم.

ابراهیم تراب، رئیس کمیسیون‌های پزشکی استان فارس نیز در این دیدار گفت: خدمت به جامعه شریف روستایی و عشایری را افتخار می‌دانیم و بدون کوچکترین وقفه و تعلل، خدمات را به طور کامل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌دهیم.

وی افزود: کمیسیون پزشکی فارس این افتخار را دارد که در راستای خدمت صادقانه و عمل به تعهد خود از ابتدای سال 1398 تا کنون بیش از 483 پرونده ارسالی از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر فارس را بررسی و نتیجه را اعلام کرده است.

در پایان ضمن بازدید کمالی از محل تشکیل کمیسیون‌های پزشکی از دکتر تراب و کارشناسان برگزاری کمیسیون‌های پزشکی با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.
مطالب مرتبط

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس مطرح کرد؛

هزار زن سرپرست خانوار استان بیمه می‌شوند
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس مطرح کرد؛

هزار زن سرپرست خانوار استان بیمه می‌شوند

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری فارس گفت: با توجه به پرداخت 10 درصدی حق بیمه توسط دولت یک هزار نفر از زنان سرپرست خانوار شهر شیراز و کوار از خدمات و مزایای صندوق بهره‌مند می‌شوند.

|

پرسش های متداول

  ۱- با چه شرایطی می­ توان عضو صندوق بیمه روستائیان و عشایر شد ؟ شرط اولیه عضویت نزد صندوق داشتن ...

|

تقدیر شریعتمداری از مدیرعامل صندوق به دلیل «فعال کردن کمیته عالی سیاستگذاری و راهبری و تشکیل دبیرخانه برنامه عملیاتی»

تقدیر شریعتمداری از مدیرعامل صندوق به دلیل «فعال کردن کمیته عالی سیاستگذاری و راهبری و تشکیل دبیرخانه برنامه عملیاتی»

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ارسال تقدیرنامه، از علی شیرکانی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به دلیل «فعال کردن کمیته عالی سیاستگذاری و راهبری و تشکیل دبیرخانه برنامه عملیاتی» در این صندوق تقدیر کرد.

|

نظرات کاربران