صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
با حضور معاون بیمه ای صندوق:

مدیر جدید خراسان جنوبی معارفه شد

مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید صندوق بیمه اجتماعی در استان خراسان جنوبی، با حضور معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق، مدیرکل امور استان‌ها و جمعی از مسئولان محلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، ابوالفضل فرج‌زاده مدیر سابق صندوق در استان خراسان جنوبی در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از مجموع فعالیت‌های صندوق بیمه اجتماعی استان خراسان جنوبی در دوره فعالیت خود، انتصاب علیرضا اسدی به عنوان مدیر جدید صندوق در استان را تبریک گفت.

اسدی نیز در این مراسم، از برنامه‌های خود برای گسترش چتر پوشش بیمه‌ای صندوق در میان روستاییان و جمعیت عشایری استان سخن گفت و از تلاش‌های فرج‌زاده تقدیر کرد.

گفتنی است در این مراسم، علی اخوان بهبهانی معاون بیمه‌ای صندوق، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، اعضای شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت رفاه و تعدادی از کارگزاران صندوق حضور داشتند.
مطالب مرتبط

بیمه رایگان بیش از یک میلیون نفر در کشور ضرورت توجه به ادامه بیمه‌پردازی بیمه شدگان انفصالی سنوات قبل

بیمه رایگان بیش از یک میلیون نفر در کشور/ ضرورت توجه به ادامه بیمه‌پردازی بیمه شدگان انفصالی سنوات قبل

سرپرست صندوق بیمه اجتماعی خراسان‌جنوبی گفت: افرادی که در سنوات قبل بیمه بودند اما درچند سال گذشته نتوانستند حق بیمه خود را پرداخت و به اصطلاح انفصال بیمه‌ای هستند میتوانند پرداخت حق بیمه خود را ادامه دهند.

|

معاون بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی مطرح کرد؛

برخی حواشی درمورد صندوق نوعی جفای لفظی در برابر صندوق بیمه اجتماعی است برخی از خدمات صندوق هیچ تفاوتی با سایر بیمه‌ها ندارد امکان پرداخت و دریافت مستمری بیشتر فراهم می‌شود
معاون بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی مطرح کرد؛

برخی حواشی درمورد صندوق نوعی جفای لفظی در برابر صندوق بیمه اجتماعی است/ برخی از خدمات صندوق هیچ تفاوتی با سایر بیمه‌ها ندارد/ امکان پرداخت و دریافت مستمری بیشتر فراهم می‌شود

معاون بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی گفت: تاکنون حدود 52 هزار نفر بازنشسته شده‌اند و حدود 64 هزار خانواده نیز از مستمری فوت سرپرست خود استفاده می‌کنند.

|

نظرات کاربران