صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

نیاز به مشارکت دستگاه‌های اجرایی برای پوشش گسترده بانوان

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری گلستان،‌ خواستار مشارکت دستگاه‌های اجرایی برای گسترش پوشش بیمه‌ای در میان زنان روستایی شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، الهه غیناقی در دیدار با دانیال پولادوند مدیر صندوق در استان گلستان، ضمن تبریک پانزدهمین سال تاسیس صندوق، خواستار مشارکت دستگاه های اجرایی استان برای گسترش پوشش بیمه ای زنان روستایی شد.

 

وی ابراز امیدواری کرد: با این اتفاق، شاهد گسترش پوشش بیمه‌ای در میان زنان و افزایش رفاه خانوارهای روستایی استان باشیم.

 

مدیر صندوق در استان گلستان نیز در این دیدار، ضمن تشریح اقدامات و دستاوردهای صندوق گفت: صندوق بیمه اجتماعی، امکان عضویت و بیمه همه دختران و زنان 18 تا 50 ساله روستایی، عشایر، ساکن شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت و همچنین فعال در حوزه های صنایع دستی و کشاورزی را فراهم کرده است.

 

پولادوند ارائه خدمات در دسترس و مطلوب با حفظ کرامت انسانی را از اهداف صندوق برشمرد و گفت: در سطح استان 69 کارگزار فعال، عملیات ثبت نام از افراد واجد شرایط را بر عهده دارند و همه مشمولان این طرح می‌توانند با مراجعه به نزدیکترین کارگزاری به محل سکونت خود در این صندوق بیمه شوند.
مطالب مرتبط

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان مطرح کرد؛

فعالیت صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر برگ زرینی از خدمات نظام به اقشار محروم است
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان مطرح کرد؛

فعالیت صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر برگ زرینی از خدمات نظام به اقشار محروم است

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان گفت: فعالیت صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر در آینده به توسعه عدالت و رفاه اجتماعی در روستاها و مناطق عشایری می انجامد.

|

نظرات کاربران