صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استانها صندوق مطرح کرد؛

گردش نخبگان در سازمان‌ها منجر به انتقال تجربه‌ و و رشد سازمانی می‌شود

معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استانها صندوق در مراسم تکریم و معارفه مدیر جدید صندوق بیمه اجتماعی در استان اصفهان گردش نخبگان در سازمان‌ها امری پذیرفته شده که منجر به انتقال تجربه‌ و دستیابی به موقعیت‌های جدید و رشد سازمانی می‌شود، بیان کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مراسم تکریم و معارفه مدیر جدید صندوق بیمه اجتماعی در استان اصفهان با حضور علی اخوان بهبهانی معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استانها صندوق، مهدی فتحیان مشاور مدیرعامل و مدیر‌کل حراست و مصطفی شریعتی مدیرکل هماهنگی امور استان‌ها و کارگزاری‌های صندوق و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.

در این مراسم که در روز یک شنبه 16 شهریورماه سال جاری برگزار شد، علی اخوان بهبهانی ضمن تقدیرو تشکر از زحمات عماد استکی مدیر قبلی استان، به فعالیت 15 ساله ایشان در استان اصفهان، مدیریت استان‌های همدان و فارس اشاره و تاکید کرد: ایشان استان اصفهان را از وضعیت پایه به شرایط قابل قبول کنونی رسانده است و در حال حاضر با پوشش 40 درصدی بیمه جزو استانهای پیشرو در کشور است و از توانمندی و تجربیات ایشان در صندوق بهره‌مند خواهیم شد .

وی با اشاره به اینکه گردش نخبگان در سازمان‌ها امری پذیرفته شده است ، مهدی ابارشی را به عنوان مدیر جدید استان اصفهان معرفی کرد.

لازم به ذکر است؛ مهدی ابارشی پیش از این مدیر صندوق استان تهران بود و مدیریت صندوق استان خراسان رضوی را در کارنامه فعالیت خود دارد.
مطالب مرتبط

مدیر کل امور عشایر چهارمحال بختیاری مطرح کرد:
یکپارچه سازی بیمه‌ها موجب ایجاد عدالت در برخورداری از امکانات می‌شود تلاش می‌کنیم تا عشایر بیشتری را بیمه کنیم

مدیر کل امور عشایر چهارمحال بختیاری مطرح کرد:
یکپارچه سازی بیمه‌ها موجب ایجاد عدالت در برخورداری از امکانات می‌شود/ تلاش می‌کنیم تا عشایر بیشتری را بیمه کنیم

مدیر کل امور عشایر چهارمحال بختیاری گفت: علیرغم مشارکت‌ها و تبلیغات درصد مشارکت استان در بیمه صندوق بسیار کم است و نیاز به تبلیغ و اطلاع‌رسانی بیشتر حس می‌شود.

|

مدیر صندوق استان اصفهان مطرح کرد؛

باید به بیمه‌شدگان نسبت به برخورداری از مزایای صندوق اطمینان داد
مدیر صندوق استان اصفهان مطرح کرد؛

باید به بیمه‌شدگان نسبت به برخورداری از مزایای صندوق اطمینان داد

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان اصفهان گفت: باید بتوانیم ضمن اضافه نمودن افراد جدید به صندوق، بیمه‌شدگان صندوق را از مزایایی که به آنها تعلق خواهد گرفت مطمئن‌تر کرد.

|

مدیرکل امور عشایر استان فارس مطرح کرد؛
دریافت حقوق در زمان سالمندی و از کار افتادگی موجب حفظ کرامت انسانی می‌شود

مدیرکل امور عشایر استان فارس مطرح کرد؛
دریافت حقوق در زمان سالمندی و از کار افتادگی موجب حفظ کرامت انسانی می‌شود

مدیرکل امور عشایر استان فارس گفت: دریافت حقوق در زمان سالمندی و از کار افتادگی موجب حفظ کرامت انسانی می‌شود بنابراین به دنبال بیمه کردن تمام افراد عشایری هستیم.

|

نظرات کاربران