صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ابرکوه اعلام کرد؛

نیاز به اطلاع‌رسانی شفاف و روشن صندوق در سطح شهرستان احساس می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ابرکوه گفت: اگر افراد فاقد بیمه از برکات و مزایای صندوق بیمه روستاییان و عشایر مطلع شوند، برای حفظ شان و منزلت و تضمین آینده خویش قطعا عضو صندوق خواهند شد.

 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر، علی اکبر اسحاقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ابرکوه، در دیدار با حسن ابراهیمی بزرگترین مشکل صندوق را نحوه تعامل صندوق با کارگزاران عنوان کرد و گفت: صندوق بیمه اجتماعی حمایت و خدمات خود را به قشر ضعیف ارائه می‌دهد و در این راه باید اطلاعاتی که به مراجعین داده می شود شفاف و روشن باشد. بنابراین نیاز است که کارگزاران صندوق در شهرستان فعال و پویا باشند و لازمه این پویایی حمایت از سوی صندوق است.

وی ادامه داد: افراد فاقد بیمه اگر از برکات و مزایای صندوق بیمه روستاییان و عشایر مطلع باشند، برای حفظ شان و منزلت و تضمین آینده خویش قطعا عضو صندوق خواهند شد.

در ادامه این دیدار حسن ابراهیمی مدیر صندوق  استان یزد گفت : صندوق بیمه روستائیان، کشاورزان و عشایر براساس اصل 29 قانون اساسی با هدف جلوگیری از مهاجرت بی‌رویه روستائیان به شهرها، ‌تأمین امنیت اجتماعی و بالابردن سطح زندگی روستاییان و عشایر در مجلس ششم تصویب شد و این یکی از اقدمات بسیار ارزشمند است.

وی با بیان اینکه صندوق فرصت خوبی را برای حمایت از روستاییان و عشایر فراهم کرده است، افزود: آگاهی و اطلاع‌رسانی صحیح در زمینه فعالیت‌ها و خدمات این صندوق، زمینه‌ای برای افزایش افراد تحت پوشش صندوق است.

 

 

 
مطالب مرتبط

مدیر صندوق استان یزد؛

جای خالی رسانه‌های تصویری در انعکاس اخبار صندوق احساس می‌شود
مدیر صندوق استان یزد؛

جای خالی رسانه‌های تصویری در انعکاس اخبار صندوق احساس می‌شود

مدیر صندوق استان یزد گفت: با توجه به آنکه بسیاری از افراد آگاهی درستی از بیمه صندوق اجتماعی ندارند، رسانه‌ها می‌تواند با تهیه گزارش‌های مختلف از بیمه‌شدگان صندوق آنها را در جریان این بیمه قرار دهد.

|

نظرات کاربران