صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی مطرح کرد؛

همچنان درحال جنگ درعرصه‌های مختلف هستیم

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی گفت: شاید ۸ سال دفاع مقدس تمام شده باشد، اما ما همچنان در حال جنگ در عرصه‌های مختلف هستیم.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی شیرکانی در بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس گفت: قوام و بقای انقلاب ما مدیون هشت سال دفاع مقدس است و برگزاری اینگونه نمایشگاه‌ها می‌تواند اندکی از دستاوردهای ایثارگران و مدافعان این جنگ تحمیلی را به نمایش بگذارد.

وی افزود: بازدید از این نمایشگاه حال و هوای دفاع مقدسی دارد و ناخودآگاه انسان را به حال و هوای آن روزها سوق می‌دهد و احساس می‌کنیم که هنوز هم باورهای اصیل انقلاب در کشور ما جاری است. بنابراین هر زمان که به این باورها رجوع کنیم می‌توانیم موفق باشیم و به دستاوردهای بزرگی نیز دست یابیم.

شیرکانی تاکید کرد: درست است که جنگ و 8 سال دفاع مقدس تمام شده است، اما ما همچنان در حال جنگ درعرصه های مختلف هستیم. این جنگ ممکن است در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی باشد.

وی بابیان اینکه فکر نمی‌کنم که هیچ کشوری به اندازه ما درجنگ باشد، افزود: می‌توانیم با اتکا به تجربه‌های  8 سال دفاع مقدس در این جنگ پیروز شویم و ملت ما دوباره و به زودی طعم پیروزی را خواهد چشید.
مطالب مرتبط

ملاقات مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی با جانبازان و ایثارگران

ملاقات مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی با جانبازان و ایثارگران

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس علی شیرکانی به همراه جمعی از کارکنان صندوق با حضور در آسایشگاه ایثارگران بیمارستان صدر، جانبازان و ...

|

هفته دفاع مقدس گرامی باد

هفته دفاع مقدس گرامی باد

سالروز شروع جنگ تحمیلی،  با عنوان "هفته دفاع مقدس" نامگذاری شده است و از ۳۱ شهریورماه آغاز و تا ششم مهرماه ادامه دارد.

|

نظرات کاربران