صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی اعلام کرد؛

اسامی مشمولان طرح پوشش بیمه‌ای یک میلیون و ۴۰۰ هزار خانوار درحال پایش است

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی درخصوص زمان اجرایی طرح پوشش بیمه‌ای گفت: تفاهمنامه‌های مربوطه با سازمانهای ذی‌ربط منعقد شده است و اسامی مشمولان طرح پوشش بیمه‌ای یک میلیون و ۴۰۰ هزار خانوار درحال پایش است.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی شیرکانی درحاشیه مراسم رونمایی از طرح یک میلیون و چهارصد هزار خانوار روستایی و عشایری درخصوص انتقال سوابق بیمه‌ای گفت: انتقال سوابق بیمه‌ای از تامین اجتماعی به صندوق درحال انجام است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد و اکنون برای بیش از 2 هزار نفر انجام شده است. اما درخصوص انتقال سابقه از صندوق به تامین مشکلاتی وجود داشت که تفاهماتی در این زمینه صورت گرفته و اکنون در شورای عالی رفاه است و به محض صدور مجوز از شورای عالی رفاه این مشکل در سازمان تامین اجتماعی نیز حل خواهد شد.
وی با اشاره به طرح پوشش بیمه‌ای یک میلیون و چهارصد هزار خانوار روستایی و عشایری درخصوص زمان اجرایی شدن این طرح گفت: تفاهمنامه‌های مربوطه با سازمانهای ذی‌ربط منعقد شده است، و اسامی اعلام شده درحال رصد و پایش است و به محض پرداخت بودجه 5 درصدی دولت از طرف سازمان برنامه و بودجه نسبت به بیمه نمودن این افراد اقدام خواهیم کرد، سعی می‌کنیم تا بهمن ماه اجرایی شود.
شیرکانی تاکید کرد: به دلیل محدودیت‌های کرونایی سعی می‌کنیم که تمام مراحل بیمه‌ای این افراد بدون مراجعه حضوری آنها انجام شود.
مطالب مرتبط

تفاهمنامه  پوشش بیمه قالیبافان به امضاء رسید

تفاهمنامه پوشش بیمه قالیبافان به امضاء رسید

رئیس صندوق بیمه روستائیان و عشایر گفت: از امروز قالیبافانی که تحت پوشش هیچ پوشش بیمه‌ای نبودند تحت پوشش بیمه صندوق اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار می‌گیرند.

|

مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستبافت مطرح کرد؛

امیدواریم با سیاستگذاری‌های جدید زمینه ایجاد مهاجرت معکوس را فراهم کنیم بیمه هنرمندان مهمترین همکاری دو صندوق بیمه اجتماعی و توسعه صنایع دستی است
مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستبافت مطرح کرد؛

امیدواریم با سیاستگذاری‌های جدید زمینه ایجاد مهاجرت معکوس را فراهم کنیم/ بیمه هنرمندان مهمترین همکاری دو صندوق بیمه اجتماعی و توسعه صنایع دستی است

مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستبافت گفت: مهمترین همکاری که با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان داریم موضوع بیمه هنرمندان صنایع دستی و بافندگان عزیزمان است که در چند سال اخیر یکی از دغدغه‌های هنرمندان عزیزمان است.

|

نظرات کاربران