صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
مدیر صندوق استان آذربایجان غربی اعلام کرد؛

متقاضیان عضویت با ارسال نام شهرستان به شماره ۳۰۰۰۲۷ کد کارگزاران شهرستان خود را دریافت کنند

مدیر صندوق استان آذربایجان غربی گفت: جهت تشریح مزایا و شرایط عضویت در صندوق و پاسخ به سوالات مخاطبان بصورت تلفنی در گفتگوی رادیویی زنده برنامه استهلر استان شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر، یونس معزز  در گفتگو با برنامه رادیویی استهلر گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر برای تحقق اصل 29 قانون اساسی و به منظور پوشش بیمه اجتماعی اقشار مولد و کم هزینه و کم توقع کشاورز، روستائی و عشایر در سال 1384 تاسیس شده است.

وی ادامه داد: روستاییان و عشایر و کشاورزان دارای 18 تا 50 سال سن ویا ساکنین شهرهای زیر بیست هزارنفر جمعیت بر اساس سکونت متقاضی، رانندگان حمل و نقل بار و مسافر برون شهری ساکن این مناطق،کارکنان مراکز و شرکتهای وابسته به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، کارکنان مراکز و شرکتهای وابسته به سازمان نظام دامپزشکی کشور،کشاورزان غیر ساکن در روستا و شاغلین به مشاغل فصلی در صورت اشتغال می‌توانند با پرداخت حداقل 330 هزار تومان و حداکثر 840 هزارتومان در سال 99 به صورت سالانه و یا قسطی تحت پوشش صندوق قرار گیرند.

معزز افزود؛ تمامی بیمه‌شدگان صندوق از مزایای بازنشستگی، ازکارافتادگی کلی و مستمری بازماندگان برخوردار می‌شوند.

مدیر صندوق استان آذربایجان غربی در پایان این گفتگو ضمن پاسخ به سوالات مخاطبان گفت: تمامی مشمولینی که شرایط عضویت در صندوق را دارند می‌توانند جهت عضویت در صندوق و بهره‌مندی از مزایای آن به کارگزاری‌های صندوق در سراسر استان مراجعه نمایند و یا با ارسال نام شهرستان به شماره 300027  کد کارگزاران شهرستان را دریافت نموده و با ارسال مجدد کدکارگزاری به همان شماره، اطلاعات کارگزاری را نیز دریافت کنند.
مطالب مرتبط

مدیرصندوق آذربایجان غربی مطرح کرد؛

روستاییان شناسه قدرت اقتصادی استان ما تلقی می‌شوند
مدیرصندوق آذربایجان غربی مطرح کرد؛

روستاییان شناسه قدرت اقتصادی استان ما تلقی می‌شوند

مدیرصندوق آذربایجان غربی گفت: توسعه بیمه اجتماعی بعنوان یکی از شاخصه‌های توسعه در روستاها می‌تواند در تامین امنیت اجتماعی و روانی و کاهش حجم ناملایمات اجتماعی نقش مهمی داشته باشد.

|

معزز خبر داد:

راه اندازی کمپین روستای بدون کرونا برای برای حمایت از بیمه‌شدگان آذربایجان غربی
معزز خبر داد:

راه اندازی کمپین روستای بدون کرونا برای برای حمایت از بیمه‌شدگان آذربایجان غربی

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان آذربایجان غربی در مصاحبه با صدا و سیمای این استان، از راه‌اندازی کمپین روستای بدون کرونا خبر داد و گفت: اعضای صندوق در صورت ابتلای قطعی خود یا یکی از اعضای خانواده‌شان به کرونا، می توانند با ارسال عدد 5 به 300027 به ما ...

|

مدیر صندوق در آذربایجان غربی:

2950 قالیباف در سطح استان، تحت پوشش صندوق قرار گرفتند
مدیر صندوق در آذربایجان غربی:

2950 قالیباف در سطح استان، تحت پوشش صندوق قرار گرفتند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان آذربایجان غربی در کارگروه فرش جنوب استان که با محوریت پوشش بیمه اجتماعی قالیبافان نزد صندوق در مهاباد برگزار شد، از تحت پوشش قرار گرفتن 2950 قالیباف در سطح استان خبر داد.

|

نظرات کاربران