صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

همکاری اعضای شورای اسلامی شهرستان سرخه با صندوق بیمه اجتماعی

اعضاء شورای اسلامی شهر سرخه در خصوص به کارگیری تمام توان خود برای فعالیت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در سطح شهرستان اعلام آمادگی کردند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر؛ در دیدار محمد فرزاد با اعضای شورای اسلامی  شهر سرخه با اشاره به اهداف تشکیل صندوق بیمه اجتماعی و نسبت حق بیمه پرداختی بیمه‌شدگان دربرابر مزایای عضویت در صندوق، گفت: تمام ساکنین شهرهای زیر بیست هزار نفر مشمول عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر هستند و این فرصت مناسبی است که ساکنین شهر سرخه از مزایای عضویت و کمک‌های 70 درصدی دولت در خصوص بیمه اجتماعی این افراد استفاده کند.

در ادامه اعضاء شورای اسلامی شهر سرخه با تاکید به فراگیر شدن بیمه در شهرستان سرخه، به منظور اطلاع‌رسانی درخصوص مزایای عضویت در صندوق بیمه در سطح شهرستان و استفاده از امکانات فضای تبلیغاتی شهرداری برای نصب بنرهای اطلاع رسانی، به کارگزاران صندوق بیمه قول همکاری دادند.

در پایان مقرر شد با همکاری کارگزاری شهرستان سمنان و اعضاء شورای اسلامی شهر سرخه و حمایت دفتر بیمه استان، شرایط بیمه شدن جامعه هدف این شهرستان تسهیل شود.

 
مطالب مرتبط

صندوق فرصتی ارزشمند برای روستاییان است

صندوق فرصتی ارزشمند برای روستاییان است

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی سمنان ضمن تبریک پانزدهمین سال تاسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، این صندوق را فرصتی ارزشمند برای پوشش بیمه‌ای روستائیان و عشایری دانست.

|

برگزاری کارگاه ترویجی بیمه اجتماعی در سمنان

برگزاری کارگاه ترویجی بیمه اجتماعی در سمنان

اولین کارگاه آموزشی – ترویجی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر برای دهیاران و شوراهای بخش سرخه استان سمنان، در راستای ترویج و تبیین اهداف صندوق در روستاها، در محل دفتر مدیریت صندوق در استان برگزار شد.

|

نظرات کاربران