صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

بازدید هیئت عالی‌رتبه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از طرح سنگ‌آهن فولاد خراسان در خواف

معاونان وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به اتفاق جمعی از کارشناسان طرح‌های معدنی این وزارت‌خانه از طرح معدنی احداث کارخانه کنسانتره «فولاد خراسان» در سنگان خواف بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خراسان، در این بازدید مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان، معاون امور اقتصادی و برنامه‌ریزی وزیر و نیز مدیرعامل صندوق بیمه روستاییان و کشاورزان و عشایر را از آخرین وضعیت پروژه و موانع آن و نیز اهمیت کلیدی کارخانه کنسانتره سنگان برای تولید پایدار فولاد در شرق کشور آگاه کرد.

دکتر میرزایی، معاون امور اقتصادی و برنامه‌ریزی وزارتخانه و دکتر شیرکانی، معاون وزیر و مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در این بازدید یک روزه ضمن ارزیابی پیشرفت فیزیکی پروژه، در نشستی با مدیرعامل فولاد خراسان، راهکارهای سرعت بخشیدن به ساخت این کارخانه حیانی را بررسی کردند.

کسری غفوری در این بازدید کارخانه کنسانتره سنگان را اولین حلقه زنجیره تولید و کلید تولید پایدار فولاد در استان خواند.

مدیرعامل فولاد خراسان اظهار داشت: در سال «جهش تولید» تامین مواد اولیه برای تولیدکنندگان بسیار حائز اهمیت است و چنانچه تولیدکنندگان چشم‌انداز روشنی از وضعیت تامین مواد اولیه مورد نیاز خود داشته باشند، به‌ طور قطع برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای تولید و توسعه خواهند داشت.
مطالب مرتبط

در مجمع عمومی فولاد خراسان تصویب شد:

افزایش سرمایه 4500 میلیارد ریالی «فولاد خراسان»
در مجمع عمومی فولاد خراسان تصویب شد:

افزایش سرمایه 4500 میلیارد ریالی «فولاد خراسان»

مجمع عمومی عادی سالانه «شرکت مجتمع فولاد خراسان (سهامی عام)» با نماد «فخاس» برای سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1398 با حضور 98.21 درصد صاحبان سهام حقیقی، حقوقی و نمایندگان قانونی آنان برگزار شد.

|

نظرات کاربران