صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
معاون بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی مطرح کرد؛

تغییر در صندوق بیمه اجتماعی / پایایی یک سازمان در گرو تصمیمات جمعی است که متکی به فرد نباشد

مراسم تودیع و معارفه سرپرستان جدید صندوق بیمه اجتماعی در استان تهران، با حضور معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی اخوان بهبهانی در مراسم تودیع و معارفه سرپرستان جدید صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، گفت: خرسندیم که صندوقی که زمانی فقط یک آیین نامه بود امروزه بیش از یک میلیون عضو دارد و توانسته است درکنار سه صندوق بزرگ بازنشستگی کشور قرار گیرد.

اخوان بهبهانی تاکید کرد: این صندوق خدمتگذار زحمتکش‌ترین و شریفترین مردم کشور یعنی روستاییان و عشایر و کشاورزان است که دولت بسیار سخاوتمندانه از آن حمایت می‌کند.  اگر از این قشر فردی وجود داشته باشد که عضو صندوق بیمه اجتماعی نیست این مشکل از سمت و سوی ما است. زمانی ما توانسته‌ایم کار خود را به درستی انجام دهیم که تمام مشمولان صندوق را بیمه کنیم، بنابراین تا فرارسیدن آن زمان باید تلاش کنیم که به هدف خود دست یابیم.

معاون بیمه صندوق بیمه اجتماعی اظهار کرد: وظیفه ستاد سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و نظارت است و هرموردی غیر از این سه رکن باید به استان‌ها واگذارشود چرا که استان‌ها بهتر به شرایط خود واقف هستند.

اخوان بهبهانی با بیان اینکه صف و ستاد در کنار هم قراردارند ،افزود: تمام همکاران باید درکارها دخیل باشند و تمام تصمیمات به صورت گروهی اخذ شود نه فردی.

 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر علی شیرکانی مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، طی احکامی جداگانه آقایان عباس باقری را به سرپرستی اداره کل تعهدات قانونی صندوق، سجاد طاهری را به سرپرستی اداره کل حق وصول بیمه و حساب‌های انفرادی و سعید رضایی را  به عنوان سرپرست صندوق بیمه اجتماعی در استان تهران منصوب نمود.

گفتنی است عباس باقری پیش از این مدیرکل اداره کل حق وصول بیمه و حساب‌های انفرادی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بود. همچنین سجاد طاهری و سعید رضایی از مدیران موفق صندوق در استان‌های کرمانشاه و قزوین بودند که اکنون با حکم علی شیرکانی برای حضور در ستاد و استان تهران فراخوانده شده‌اند.

 
مطالب مرتبط

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور
تامین اشتغال و بیمه روستاییان موجب کاهش مهاجرت به شهرها می شود

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور
تامین اشتغال و بیمه روستاییان موجب کاهش مهاجرت به شهرها می شود

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور گفت: ایجاد اشتغال و تامین بیمه روستاییان موجب ماندگاری در روستاها و کاهش مهاجرت به شهرها می شود.

|

دسترسی نمایندگان مردم کرمان به بانک اطلاعاتی سرپرستان فاقد بیمه استان

دسترسی نمایندگان مردم کرمان به بانک اطلاعاتی سرپرستان فاقد بیمه استان

در پی دیدار مجمع نمایندگان کرمان با مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی؛ مقرر شد که بانک اطلاعاتی کلیه سرپرستان خانوار فاقد پوشش استان جهت پیگیری و سرعت بخشی در بیمه در اختیار نمایندگان قرار گیرد.

|

درپی تفاهمنامه صندوق بیمه اجتماعی با سازمان بسیج مستضعفین کشور؛

بسیجیان سراسرکشور بیمه می‌شوند
درپی تفاهمنامه صندوق بیمه اجتماعی با سازمان بسیج مستضعفین کشور؛

بسیجیان سراسرکشور بیمه می‌شوند

سردار جعفری گفت: امروزه بیمه یک صنعت است، صنعتی که می‌تواند نقش‌های متعددی را در فعالیت‌ها و ماموریت‌های یک سازمان ایجاد کند و با تفاهمنامه امروز صندوق بیمه اجتماعی در کنار سازمان بسیج، بسیجیان و مشاغل مولد قرار گرفته است.

|

نظرات کاربران