صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

پاسخ گویی مستقیم مدیر صندوق بیمه سمنان به سوالات مردمی

مدیر صندوق بیمه سمنان با حضور در برنامه زنده رادیویی صدای مرکز سمنان، مستقیم به سوالات کشاورزان روستاییان و عشایر پاسخ داد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر محمد فرزاد با حضور در محل صدای مرکز سمنان به سوالات بیمه‌شدگان صندوق پاسخ داد.

وی در پاسخ به سوال کم بودن حقوق بازنشستگی برای خانواده روستایی گفت: بانوان  نیز می‌توانند همزمان با همسر خود در خانواده، عضو صندوق بیمه شده و از مزایای بازنشستگی برخوردار شوند و با توجه به اینکه عضویت در این صندوق اختیاری است، مشمولین می‌توانند از حمایت و پرداخت دو برابری حق بیمه توسط دولت بهره‌مند شوند.

با توجه به اینکه بخش زیادی از سوالات مردمی در خصوص دفترچه درمان بود مدیر استان با بیان اینکه متولی امر درمان در روستاها و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر، سازمان بیمه سلامت است، گفت: امیدواریم با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای افرادی که هیچ گونه پوشش خدمات بهداشتی و درمانی ندارند وبا اختصاص دفترچه بیمه پایه سلامت اقدامات مناسبی انجام گیرد.

 
مطالب مرتبط

مدیر صندوق بیمه استان سمنان اعلام کرد؛

3 هزار نفر از مزایای اجرای طرح همسان سازی حقوق در استان بهرمند می‌شوند
مدیر صندوق بیمه استان سمنان اعلام کرد؛

3 هزار نفر از مزایای اجرای طرح همسان سازی حقوق در استان بهرمند می‌شوند

به دنبال اجرایی شدن همسان سازی حقوق مستمری بگیران، حدود ۳ هزار نفر مستمری‌بگیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر در استان سمنان از این طرح بهره مند شدند.

|

نظرات کاربران