صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

معاون بیمه ای و امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی اعلام کرد؛
۳۵۰ هزار نفر از مددجویان بهزیستی بیمه می‌شوند

معاون بیمه ای و امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در گفت‌وگوی خبری به تشریح جزئیات تفاهمنامه صندوق بیمه اجتماعی با سازمان بهزیستی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی اخوان بهبهانی در گفت‌وگو خبری درخصوص پوشش بیمه‌ای مددجویان بهزیستی پیرو طرح پوشش بیمه‌ای بیش از یک میلیون و چهارصد هزار خانوار روستایی و عشایری، گفت: مقدمات این طرح آماده شده است و سازمان بهزیستی لیست و مشخصات مشمولان این طرح را در اختیار صندوق قرار داده است.
وی ادامه داد: در ادامه صحت اطلاعات این افراد استعلام شده تا از مشمول بودن این افراد برای بهره‌مندی از مزایای این طرح اطمینان حاصل کنیم. در مرحله بعد ثبت نام این افراد در صندوق صورت گرفته و پس از تخصیص بودجه از طرف سازمان برنامه و بودجه به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کارت بیمه این افراد صادر خواهد شد.
اخوان بهبهانی درخصوص میزان اعتبار تخصیص یافته به این طرح گفت: در سال اول تمام سهم بیمه شده را دولت پرداخت خواهد کرد که این مبلغ معادل ماهانه 75 هزار تومان به مدت یک سال برای جمعیتی معادل 350 هزار نفر خواهد بود.
مطالب مرتبط

معاون بیمه‌ای صندوق و امور استان‌ها در گفتگوی زنده با مخاطبان صندوق مطرح کرد؛
درچند روز آینده همزمان با حقوق آبان ماه افزایش حقوق و مستمری بیمه شدگان صندوق واریز می‌شود درتلاشیم تا بیمه شدگان صندوق دفترچه بیمه سلامت رایگان دریافت کنند هیچ مشکلی از طرف ما در انتقال سوابق بیمه‌ای وجود ندارد

معاون بیمه‌ای صندوق و امور استان‌ها در گفتگوی زنده با مخاطبان صندوق مطرح کرد؛
درچند روز آینده/ همزمان با حقوق آبان ماه افزایش حقوق و مستمری بیمه شدگان صندوق واریز می‌شود/ درتلاشیم تا بیمه شدگان صندوق دفترچه بیمه سلامت رایگان دریافت کنند/ هیچ مشکلی از طرف ما در انتقال سوابق بیمه‌ای وجود ندارد

معاون بیمه‌ای صندوق و اموراستان‌ها در گفتگوی زنده با مخاطبان صفحه صندوق بیمه اجتماعی به سوالات مطرح شده بیمه شدگان پاسخ داد.

|

معاون بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی مطرح کرد؛

تغییر در صندوق بیمه اجتماعی  پایایی یک سازمان در گرو تصمیمات جمعی است که متکی به فرد نباشد
معاون بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی مطرح کرد؛

تغییر در صندوق بیمه اجتماعی / پایایی یک سازمان در گرو تصمیمات جمعی است که متکی به فرد نباشد

مراسم تودیع و معارفه سرپرستان جدید صندوق بیمه اجتماعی در استان تهران، با حضور معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق برگزار شد.

|

معاون بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی مطرح کرد؛

برخی حواشی درمورد صندوق نوعی جفای لفظی در برابر صندوق بیمه اجتماعی است برخی از خدمات صندوق هیچ تفاوتی با سایر بیمه‌ها ندارد امکان پرداخت و دریافت مستمری بیشتر فراهم می‌شود
معاون بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی مطرح کرد؛

برخی حواشی درمورد صندوق نوعی جفای لفظی در برابر صندوق بیمه اجتماعی است/ برخی از خدمات صندوق هیچ تفاوتی با سایر بیمه‌ها ندارد/ امکان پرداخت و دریافت مستمری بیشتر فراهم می‌شود

معاون بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی گفت: تاکنون حدود 52 هزار نفر بازنشسته شده‌اند و حدود 64 هزار خانواده نیز از مستمری فوت سرپرست خود استفاده می‌کنند.

|

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی:

برای خدمت‌رسانی به جامعه در کنار صندوق هستیم
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی:

برای خدمت‌رسانی به جامعه در کنار صندوق هستیم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی گفت: برخورداری از بیمه‌های اجتماعی یکی از مولفه‌های مهم توسعه‌یافتگی در جامعه است و صندوق بیمه‌ اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نمونه‌ای از این بیمه‌ها است.

|

نظرات کاربران