صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

جوایز برندگان جشنواره قصه گویی صبا استان آذربایجان غربی اهداء شد

مدیر صندوق استان آذربایجان غربی گفت: آشنایی کودکان با کتاب در تقویت هوش، خلاقیت، سخن وری و قدرت تفکر کودکان بسیار تاثیرگذار است.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر، جوایز برندگان جشنواره قصه گویی صبا استان آذربایجان غربی به صورت همزمان در سطح استان با حضور مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی، مدیریت صندوق و سایر مدیران استانی اهداء شد.

در این مراسم یونس معزز گفت: کتاب خوانی برای بچه ها، تمرینی برای کسب مهارت‌های اجتماعی، تعامل و گفت وگو با دیگران و نیز تمرین و تجربه‌ای برای خوب گوش دادن به شمار می‌رود. همچنین قصه خوانی، گنجینه های واژگانی کودکان را پربار کرده و آنان را برای خواندن و نوشتن بهتر آماده می‌سازد.

وی افزود: هرگاه به هنگام قصه خوانی و قصه گویی، بدون تکیه بر قصه کتاب، کودک را به مشارکت در ادامه دادن به قصه ترغیب کنیم، تعبیرها، اشاره ها، شخصیت پردازی ها و استفاده از واژه‌هایی که او برای بیان مقصود خود برمی‌گزیند، سبب تقویت تخیل و نیروی ابتکار در وجود کودک می‌شود.

معزز افزود: آشنا کردن کودکان با کتاب در تقویت هوش، خلاقیت، سخن وری و قدرت تفکر کودکان بسیار تاثیرگذار است و قصه گویی، خواندن شعرهایی در ستایش کتاب و کتابخوانی می‌تواند راهی برای تقویت علاقمندی کودکان به کتاب باشد.

لازم به ذکر است، با توجه به تعداد بالای برندگان این جشنواره در استان، مراسم اهداء جوایز به صورت همزمان در شهرستان های شاهین دژ، نقده، سردشت و خوی با حضور فرمانداران، بخشداران، رئیس تعاون روستایی و کارگزاران برگزار شد و جوایز منتخبین جشنواره اهداء شد.

 

 
مطالب مرتبط

مدیر صندوق آذربایجان غربی اعلام کرد؛

مستمری 3 هزار 735 خانوار مستمری بگیر آذربایجان غربی همسان سازی شد
مدیر صندوق آذربایجان غربی اعلام کرد؛

مستمری 3 هزار 735 خانوار مستمری بگیر آذربایجان غربی همسان سازی شد

مدیر صندوق استان آذربایجان غربی گفت: طرح همسان سازی حقوق مستمری بگیران صندوق اجرایی شد و در نتیجه تعداد 3735 خانوار از مستمری بگیران در استان از این طرح بهره مند شدند.

|

مدیر صندوق استان آذربایجان غربی اعلام کرد؛

متقاضیان عضویت با ارسال نام شهرستان به شماره 300027  کد کارگزاران شهرستان خود را دریافت کنند
مدیر صندوق استان آذربایجان غربی اعلام کرد؛

متقاضیان عضویت با ارسال نام شهرستان به شماره 300027 کد کارگزاران شهرستان خود را دریافت کنند

مدیر صندوق استان آذربایجان غربی گفت: جهت تشریح مزایا و شرایط عضویت در صندوق و پاسخ به سوالات مخاطبان بصورت تلفنی در گفتگوی رادیویی زنده برنامه استهلر استان شرکت کرد.

|

مدیرصندوق آذربایجان غربی مطرح کرد؛

روستاییان شناسه قدرت اقتصادی استان ما تلقی می‌شوند
مدیرصندوق آذربایجان غربی مطرح کرد؛

روستاییان شناسه قدرت اقتصادی استان ما تلقی می‌شوند

مدیرصندوق آذربایجان غربی گفت: توسعه بیمه اجتماعی بعنوان یکی از شاخصه‌های توسعه در روستاها می‌تواند در تامین امنیت اجتماعی و روانی و کاهش حجم ناملایمات اجتماعی نقش مهمی داشته باشد.

|

نظرات کاربران