صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور مطرح کرد؛

طرح‌ بیمه‌ای روستاییان و عشایر حمایت‌ جدید دولت تدبیر و امید از بخش روستایی

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: پوشش بیمه اجتماعی ۱۴۰۰ خانوار روستایی در صندوق بیمه روستائیان و عشایر از خدمات ارزشمند دولت دوازدهم و یکی از گام‌های مهم برای توجه به روستائیان است.

 

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر سمنان؛ نشست شورای روستایی و عشایر استان با حضور محمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و به ریاست آشناگر استاندار سمنان و با حضور مدیر صندوق بیمه روستاییان و عشایر سمنان و مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط برگزار شد.

در این نشست محمد امید پوشش بیمه یک میلیون و 400 هزار خانوار روستایی را یکی از جدیدترین حمایت‌های دولت تدبیر و امید از بخش روستایی دانست و گفت: منابع در اختیار معاونت توسعه روستایی مناطق محروم ریاست جمهوری در سال آینده نسبت به سال قبل تقریبا دو برابر افزایش پیدا نموده که نشان دهنده توجه ویژه دولت به روستاییان است.

وی ادامه داد: خوشبختانه شاهد ارائه خدمات خوبی در روستاهای کشور هستیم که یکی از خدمات مفید پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر است که وضعیت را در روستاها نسبت به دهه‌های قبل بسیار متفاوت نموده و پوشش بیمه اجتماعی 1400 خانوار روستایی در صندوق بیمه روستائیان و عشایر از خدمات ارزشمند دولت دوازدهم و یکی از گام‌های مهم برای توجه به روستائیان است.
مطالب مرتبط

مدیر صندوق بیمه استان سمنان اعلام کرد؛

3 هزار نفر از مزایای اجرای طرح همسان سازی حقوق در استان بهرمند می‌شوند
مدیر صندوق بیمه استان سمنان اعلام کرد؛

3 هزار نفر از مزایای اجرای طرح همسان سازی حقوق در استان بهرمند می‌شوند

به دنبال اجرایی شدن همسان سازی حقوق مستمری بگیران، حدود ۳ هزار نفر مستمری‌بگیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر در استان سمنان از این طرح بهره مند شدند.

|

نظرات کاربران