صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
به منظور گسترش پوشش بیمه‌ای در استان گلستان؛

اولین جلسه ستاد راهبردی صندوق استان گلستان تشکیل شد

به منظور افزایش پوشش جامعه هدف صندوق اولین جلسه ستاد راهبردی صندوق تشکیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، دانیال پولادوند به منظور گسترش پوشش بیمه اجتماعی در شهرستان رامیان با جواد صادقلو فرماندار رامیان در فرمانداری این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

صادقلو در این دیدار گفت: در راستای تحقق برنامه‌های دولت تدبیر و امید برای رسیدن به پوشش حداکثری بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در شهرستان، بزودی  جلسه ستاد راهبردی صندوق تشکیل و به منظور افزایش پوشش جامعه هدف صندوق هماهنگی‌های لازم صورت می گیرد.

 

لازم به ذکر است که جامعه مشمولین صندوق در شهرستان رامیان یازده هزار و 638 نفر است و تا کنون 4 هزار و 362  خانوار  تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر قرار گرفته‌اند و از مزایای طرح بهره می‌گیرند و رامیان حائز رتبه چهارم در استان است.

 
مطالب مرتبط

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس مطرح کرد؛

شکل گیری صندوق بیمه اجتماعی یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است نباید منتظر ماند تا مردم برای شناخت صندوق به آن مراجعه کنند
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس مطرح کرد؛

شکل گیری صندوق بیمه اجتماعی یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ نباید منتظر ماند تا مردم برای شناخت صندوق به آن مراجعه کنند

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نباید منتظر ماند تا مردم برای شناخت صندوق به آن مراجعه کنند، بلکه باید مزایای بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر به طور گسترده از طریق دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مرتبط معرفی شود.

|

فرماندار بندرگز مطرح کرد؛

نیاز توجه به گسترش خدمات رفاهی روستاییان درکنار خدمات عمرانی
فرماندار بندرگز مطرح کرد؛

نیاز توجه به گسترش خدمات رفاهی روستاییان درکنار خدمات عمرانی

فرماندار بندرگز گفت: بخشداران و مسئولان محلی بویژه شوراها و دهیاران علاوه بر تلاش برای عمران و آبادانی روستاها در صدد گسترش خدمات رفاهی و تقویت بنیه‌ی اقتصاد خانوار روستایی نیز تلاش کنند.

|

نظرات کاربران