صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

دسترسی نمایندگان مردم کرمان به بانک اطلاعاتی سرپرستان فاقد بیمه استان

در پی دیدار مجمع نمایندگان کرمان با مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی؛ مقرر شد که بانک اطلاعاتی کلیه سرپرستان خانوار فاقد پوشش استان جهت پیگیری و سرعت بخشی در بیمه در اختیار نمایندگان قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، جمعی از نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با علی شیرکانی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی دیدار کردند؛ در این دیدار ابتدا حسن‌پور رییس مجمع نمایندگان و نماینده مردم در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، با تشریح مزایای عضویت در صندوق بیمه روستاییان و عشایر، گفت: به منظور رسیدن به هدف نهایی که تحت پوشش قرار دادن کلیه افرا واجد شرایط در استان کرمان است، ضمن بهره‌گیری از همه‌ی ظرفیتهای موجود در زمینه اطلاع رسانی، تبلیغات و مشارکت خیرین استان، نیاز است که از ظرفیت دهیاران و شوراهای اسلامی به عنوان بازاریاب استفاده کنیم.

در ادامه این دیدار اعظمی نماینده حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد، جلالی نماینده حوزه انتخابیه رفسنجان و انار، شکراللهی نماینده حوزه انتخابیه کهنوج، فاریاب، رودبار جنوب،منوجان و قلعه گنج و همچنین آقای محمدی نماینده حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه ضمن اشاره به برخی از مشکلات روستاییان و عشایر در استان، آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری تا زمان پوشش صددرصدی مشمولین حوزه‌های مربوطه اعلام نمودند.

 

در ادامه علی شیرکانی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی ضمن قدردانی از نمایندگان استان به دلیل داشتن دغدغه و پی گیری موضوع بیمه روستاییان و عشایر در استان کرمان، گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر یکی از خدمات بزرگ و شایسته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شریف‌ترین و محرومترین اقشار جامعه است که خود رسالت مهم تامین امنیت غذایی کشور را بر عهده دارند.

وی ادامه داد:از آنجا که هر فرد صرفاً با پرداخت پنج درصد حق بیمه می‌تواند از حمایت ده درصدی دولت برای عضویت در این صندوق بهره‌مند شود، بنابراین باید با کمک گرفتن از تمام توان و ظرفیت‌های موجود در استان در جهت تحت پوشش قراردادن افراد واجد شرایط گام برداریم.

در پایان این جلسه، مقرر گردید صندوق بانک اطلاعاتی کلیه سرپرستان خانوار فاقد پوشش استان کرمان را به تفکیک هر حوزه انتخابیه جهت پیگیری و سرعت بخشی در کار، در اختیار نمایندگان قرار دهد.
مطالب مرتبط

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور
تامین اشتغال و بیمه روستاییان موجب کاهش مهاجرت به شهرها می شود

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور
تامین اشتغال و بیمه روستاییان موجب کاهش مهاجرت به شهرها می شود

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور گفت: ایجاد اشتغال و تامین بیمه روستاییان موجب ماندگاری در روستاها و کاهش مهاجرت به شهرها می شود.

|

درپی تفاهمنامه صندوق بیمه اجتماعی با سازمان بسیج مستضعفین کشور؛

بسیجیان سراسرکشور بیمه می‌شوند
درپی تفاهمنامه صندوق بیمه اجتماعی با سازمان بسیج مستضعفین کشور؛

بسیجیان سراسرکشور بیمه می‌شوند

سردار جعفری گفت: امروزه بیمه یک صنعت است، صنعتی که می‌تواند نقش‌های متعددی را در فعالیت‌ها و ماموریت‌های یک سازمان ایجاد کند و با تفاهمنامه امروز صندوق بیمه اجتماعی در کنار سازمان بسیج، بسیجیان و مشاغل مولد قرار گرفته است.

|

در پی تفاهمنامه صندوق بیمه اجتماعی با سازمان منطقه آزاد قشم؛ 
روستاییان قشم بیمه‌می‌شوند

در پی تفاهمنامه صندوق بیمه اجتماعی با سازمان منطقه آزاد قشم؛
روستاییان قشم بیمه‌می‌شوند

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور گفت: هم اکنون از جمعیت ۲۰ میلیون نفری روستاییان کشور، یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر زیر پوشش خدمات بیمه روستایی، کشاورزی و عشایری قرار دارند.

|

نظرات کاربران