صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
نماینده مردم شهرستانهای طبس، فردوس، سرایان و بشرویه اعلام کرد؛

باید از تمام ظرفیتهای کشور برای رفع مشکلات استفاده کنیم

حجت‌السلام نصیرایی در دیدار با مدیر صندوق استان خراسان جنوبی گفت: باید بر مشکلات متمرکز شده و برای رفع آنها از تمام ظرفیتهای اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی استفاده کنیم.

به گزارش روابط‌ عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در دیدار ... اسدی با حجت‌السلام نصیرایی نماینده مردم شهرستانهای طبس، فردوس، سرایان و بشرویه، مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان خراسان جنوبی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت بیمه در چهار شهرستان حوزه انتخابیه به ارائه خلاصه‌ای از قوانین و مقررات صندوق و مشکلات و چالش های موجود پرداخت.

وی گفت: اگر طرح بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر توسط نمایندگان مجلس محترم شورای اسلامی تصویب نمی‌شد امروز شاهد میزان بیشتری از مشکلات اجتماعی همچون حاشیه نشینی، بیکاری، فقر و غیره بودیم .

 

در ادامه نماینده شهرستانهای طبس، فردوس، سرایان و بشرویه، نبود برنامه را یکی از مهمترین مشکلات موجود در استان نام برد و گفت: باید بر مشکلات متمرکز شده و برای رفع آنها از تمام ظرفیتهای اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی استفاده کنیم.

وی افزود: برخی از موازی کاری‌ها باعث سردر گمی هموطنان می شود. صندوق بیمه اجتماعی کشاوران، روستائیان وعشایر و کمیته امداد اهداف مشترکی دارند بنابراین نیاز است، در این خصوص خدمات کامل و جامع  بیمه‌های اجتماعی بصورت منسجم ارائه گردد.

نصیرایی همچنین از اعلام آمادگی مجلس در جهت تهاتر بدهی‌های دولت به صندوق را با واگذاری بنگاههای سود بزرگ دولتی خبر داد تا صندوق با سرمایه گذاری مطمئن در آینده بتواند به تعهدات خود در قبال بیمه شدگان عمل نماید.

وی با اشاره به دارایی‌های غنی خدادادی در شهرستانهای حوزه انتخابیه خود، گفت: با این‌ همه داشته‌های ارزشمند نباید شاهد عقب‌افتادگی در این شهرها باشیم و با همدلی و هم‌صدایی و صمیمت بیشتر می‌توانیم به موفقیت‌ برسیم.




مطالب مرتبط

بیمه رایگان بیش از یک میلیون نفر در کشور ضرورت توجه به ادامه بیمه‌پردازی بیمه شدگان انفصالی سنوات قبل

بیمه رایگان بیش از یک میلیون نفر در کشور/ ضرورت توجه به ادامه بیمه‌پردازی بیمه شدگان انفصالی سنوات قبل

سرپرست صندوق بیمه اجتماعی خراسان‌جنوبی گفت: افرادی که در سنوات قبل بیمه بودند اما درچند سال گذشته نتوانستند حق بیمه خود را پرداخت و به اصطلاح انفصال بیمه‌ای هستند میتوانند پرداخت حق بیمه خود را ادامه دهند.

|

نظرات کاربران