صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

استاندار قزوین:
استان قزوین در بخش روستایی با محرومیت های زیادی مواجه است

استاندار قزوین گفت: این استان در بخش روستایی با محرومیت‌های زیادی مواجه است که حل آنها به توجه و اهتمام بیشتر مسئولان کشوری و تخصیص اعتبارات نیاز دارد.

به گزارش روابط عمومی ندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، هدایت الله جمالی پور  در دیدار علی شیرکانی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور و هیات همراه، افزود: روستاهای استان قزوین دچار محرومیت‌های فراوانی هستند که امید است ضمن استفاده از ظرفیت‌های بی‌بدیل روستاها، شاهد رفع محرومیت‌ها و همچنین شکوفایی آنها باشیم.

وی اضافه کرد: بسیاری از مناطق استان به ویژه مناطق کوهستانی از نظر جاده و گازرسانی با مشکل جدی مواجه هستند و مناطق شهری نیز با مساله بازآفرینی بافت‌های فرسوده و خطرات گسل زلزله در معرض تهدید قرار دارند.

جمالی پور گفت: باید زیرساخت‌های اساسی از جمله آب،برق،گاز و مخابرات در مناطق کمتر توسعه یافته استان توسعه پیدا کند تا زمینه سرمایه گذاری و رشد این مناطق توسط مردم محلی فراهم شود.

استاندار قزوین با تاکید بر فراهم سازی زمینه‌ها برای شکل گیری مهاجرت معکوس، گفت: گسترش بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر می‌تواند آنها را به سکونت در روستاها دلگرم کند و موجبات رونق و توسعه روستاها را فراهم نماید.

در ادامه این جلسه از خدمات سعید رضایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان تقدیر به عمل آمد و حجت الاسلام و المسلمین عرب به عنوان مدیر جدید این صندوق معرفی شد.
مطالب مرتبط

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
بیمه ها بار هزینه ای جدیدی بر دولت تحمیل نکنند

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
بیمه ها بار هزینه ای جدیدی بر دولت تحمیل نکنند

نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: بیمه‌ها نباید بار هزینه ای جدیدی را برای دولت ها به وجود بیاورند زیرا در آن صورت دولت مجبور می شود که هر چه درآمد دارد صرف این مصارف کند و مسائل توسعه ای عقب می ماند.

|