صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

استاندار قزوین:
رویکرد دولت به توسعه و آبادانی روستاها جدی و مستمر است

استاندار قزوین گفت: دولت در توسعه و عمران روستاها و خدمات رسانی به عشایر و روستاییان بویژه پوشش بیمه ای افراد رویکرد جدی و اساسی دارد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به نقل از برنا؛ هدایت الله جمالی پور در مراسم معارفه مدیر جدید صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایر استان قزوین که روز چهارشنبه در استانداری قزوین برگزار شد اظهارداشت: پس از انقلاب اسلامی خوشبختانه اتفاقات بزرگی در روستاها رقم خورده و با ارائه خدمات زیربنایی شاهد توسعه و عمران روستاها هستیم.

وی بیان کرد: دولت نیز در سال های اخیر با رویکرد جدی در توسعه مناطق روستایی گامهای اساسی برای تامین زیرساخت و نیازهای اساسی مردم عشایر و روستایی برداشته و بویژه در اشتغال روستایی تسهیلات خوبی را پرداخت کرده است.

استاندار قزوین یادآورشد: امروز روستا به عنوان کانون تولید برای ما اهمیت ویژه دارد و شاید برخی مشکلات هم  داریم اما در حد توان در ساخت و سازهای روستایی، اجرای طرح های هادی، ساخت بوستان، جاده، درمانگاه، کتابخانه، مسجد، مراکز ورزشی بسیار موفق عمل کرده است.

جمالی پور یادآورشد: شاید یکی از ضعف ها این است که اطلاع رسانی خوبی در حوزه روستایی صورت نگرفته و همه مردم در جریان اقدامات انجام شده نیستند و این ضعف باید با کمک رسانه ها برطرف شود تا مردم بدانند کارهای مهم و بزرگی در روستاها صورت گرفته است.

وی بیان کرد: در روستاها ظرفیت های بی بدیلی داریم که شاید هنوز برخی از آنها محقق نشده و اگر بتوانیم همه این توانمندی ها را مورد بهره برداری قرار دهیم به دستاوردهای بهتری خواهیم رسید.

استاندار قزوین اضافه کرد: عیب دولت این است که خدمات خود را خوب معرفی نکرده و سیاست بر خدمات غلبه داشته و ما در خیلی از موارد نتواتستیم کارهای انجام شده را بگوییم.

وی اظهارداشت: هر دولتی که کاری می کند در واقع خدمات نظام است و اعتماد به نظام را بالا می برد لذا هر گونه اطلاع رسانی در این زمینه که صورت می گیرد موجب افزایش رضایت مندی مردم می شود.

جمالی پور گفت:استان قزوین درظاهر منطقه توسعه یافته و برخوردار است اما در بسیاری از موارد با محرومیت  روبروست که دیده نشده و هنوز کارهای زیادی باقیمانده که باید انجام شود و سازمان مدیریت و برنامه ریزی در استان رویکرد مطلوبی در توسعه روستایی دارد که امیدواریم کارهای مهمی در این بخش انجام شود.

استاندار قزوین اجرای طرح بیمه روستاییان و عشایر را از اقدامات ارزشمند دولت دانست و تصریح کرد: بیمه روستاییان و عشایر می تواند از مهاجرت به شهرها جلوگیری کرده و دغدغه این گروه پر تلاش جامعه را برطرف کند.

در ادامه ضمن تقدیر از خدمات سعید رضایی مدیر سابق، حجت الاسلام سید محمود عرب به عنوان مدیر جدید صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان قزوین معرفی شد.

 
مطالب مرتبط

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛

مدیران و شرکت های برتر جهش تولید و بهره وری معرفی شدند تقدیر از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برای دریافت نشان درخشان جهش تولید
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛

مدیران و شرکت های برتر "جهش تولید" و "بهره وری" معرفی شدند/ تقدیر از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برای دریافت نشان درخشان جهش تولید

در همایش تجلیل از عملکرد بنگاههای اقتصادی برتر که با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، مدیران و شرکت‌های برتر "جهش تولید" و "بهره‌وری" معرفی شدند.

|

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی اعلام کرد:

اعطای 16 درصد حق الزحمه استحقاقی به کارگزاران به عنوان حق الزحمه تشویقی در خرداد ماه علاوه بر حق الزحمه 5 درصدی جذب و تمدید بیمه شدگان اعطای کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و مشهد مقدس به بیمه شدگان جدید
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی اعلام کرد:

اعطای 16 درصد حق الزحمه استحقاقی به کارگزاران به عنوان حق الزحمه تشویقی در خرداد ماه علاوه بر حق الزحمه 5 درصدی جذب و تمدید بیمه شدگان/ اعطای کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و مشهد مقدس به بیمه شدگان جدید

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در شانزدهمین سالگرد تأسیس این صندوق از ارائه بسته تشویقی به کارگزاران و بیمه شدگان این صندوق خبر داد.

|

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
بیمه ها بار هزینه ای جدیدی بر دولت تحمیل نکنند

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
بیمه ها بار هزینه ای جدیدی بر دولت تحمیل نکنند

نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: بیمه‌ها نباید بار هزینه ای جدیدی را برای دولت ها به وجود بیاورند زیرا در آن صورت دولت مجبور می شود که هر چه درآمد دارد صرف این مصارف کند و مسائل توسعه ای عقب می ماند.

|

نظرات کاربران