صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

قدردانی ویژه مدیرصندوق گلستان از همراهی مسئولان شهرستان مینودشت با برنامه‌های صندوق بیمه اجتماعی

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان گلستان با حضور در شهر جدید دوزین در بخش کوهسارات شهرستان مینودشت با امام جمعه، مردم و مسئولان این شهر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر؛ دانیال پولادوند با امام جمعه، مردم و مسئولان حوزههای مختلف شهر دوزین دیدار و گفتگو کرد.

پولادوند ابتدا با حضور در شهرداری دوزین با شهردار و رئیس شورای این شهر دیدار و گفتگو کرد. وی در این دیدار از شهردار خواست تا با کارگزاران صندوق در این منطقه همکاری نماید.

مدیر استان سپس در جلسه دهیاران روستاهای بخش کوهسارات که با حضور ممشلو بخشدار همراه بود، حضور یافت. در این جلسه پس از معرفی اهداف و برنامه‌های صندوق، حکم مستمری بازماندگان یکی از بیمه شدگان به خانواده ایشان تحویل شد.

پولادوند در ادامه با حضور در دفتر امام جمعه این شهر با حجت الاسلام رضانژاد امام جمعه دوزین دیدار و گفتگو شد. برطبق این دیدار مقرر شد از ظرفیت تریبون مصلی برای آگاهی مردم از خدمات صندوق استفاده شود.

پس از آن مدیر استان ضمن بازدید از دفتر جدید کارگزاری 73077 صندوق در دوزین از تجهیز این دفتر برای افتتاح در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: یکی از برنامه‌های استان در ایام الله دهه مبارک فجر ارائه خدمات مطلوب به مردم به واسطه افتتاح دفتر جدید در منطقه کوهسارات است.

تجلیل از مستمری بگیران صندوق یکی دیگر از برنامه های پولادوند در بخش کوهسارات بود که با همراهی امام جمعه، رئیس شورای اسلامی و فرمانده پایگاه بسیج شهر دوزین انجام شد.

وی در دیدار خانواده‌های مستمری بگیران، همراهی و همدلی مسئولان شهرستان مینودشت با برنامه‌های صندوق را مثال زدنی توصیف کرد و گفت:  این همراهی و همدلی راه را برای توسعه بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر و بهرهمندی مردم منطقه از خدمات ارزنده دولت هموار خواهد کرد و کارگزاران صندوق می‌توانند از این ظرفیت برای معرفی شرایط و مزایای بیمه اجتماعی استفاده کنند.
مطالب مرتبط

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس مطرح کرد؛

شکل گیری صندوق بیمه اجتماعی یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است نباید منتظر ماند تا مردم برای شناخت صندوق به آن مراجعه کنند
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس مطرح کرد؛

شکل گیری صندوق بیمه اجتماعی یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ نباید منتظر ماند تا مردم برای شناخت صندوق به آن مراجعه کنند

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نباید منتظر ماند تا مردم برای شناخت صندوق به آن مراجعه کنند، بلکه باید مزایای بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر به طور گسترده از طریق دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مرتبط معرفی شود.

|

فرماندار بندرگز مطرح کرد؛

نیاز توجه به گسترش خدمات رفاهی روستاییان درکنار خدمات عمرانی
فرماندار بندرگز مطرح کرد؛

نیاز توجه به گسترش خدمات رفاهی روستاییان درکنار خدمات عمرانی

فرماندار بندرگز گفت: بخشداران و مسئولان محلی بویژه شوراها و دهیاران علاوه بر تلاش برای عمران و آبادانی روستاها در صدد گسترش خدمات رفاهی و تقویت بنیه‌ی اقتصاد خانوار روستایی نیز تلاش کنند.

|

نظرات کاربران