صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
فرماندار راز و جرگلان اعلام کرد؛

شهرستان راز و جرگلان در آمار جذب بیمه ای سال گذشته معادل ۱۴ سال رشد را تجربه کرد

فرماندار راز و جرگلان رشد چهار پله‌ای این شهرستان در ضریب پوشش بیمه اجتماعی استان و دو برابر شدن آمار بیمه شدگان طی یکسال گذشته را حرکتی جهادی و فوق العاده بیان کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، ... غلامزاده در ستاد راهبردی شهرستان راز و جرگلان که به ریاست فرماندار و با حضور کلیه اعضا ستاد و کارگزاران صندوق برگزار شد با ارائه آمار، اطلاعات و عملکرد شهرستان راز و جرگلان در یکسال اخیر گفت: این شهرستان تا دی ماه سال 1398 و با اختلاف زیاد آخرین شهرستان استان در ضریب نفوذ پوشش بیمه اجتماعی بود اما پس از راه اندازی ستاد راهبردی شهرستان و با حمایت های فوق العاده فرماندار و اعضا ستاد در طول یکسال گذشته رتبه  این شهرستان از لحاظ ضریب پوشش بیمه ای از 8 به 4 ارتقاء یافت.

وی با اشاره به اینکه راز و جرگلان شهرستانی مرزی و یکی از 31 شهرستان محروم کشور هستند، عملکرد بیمه‌ای آن را  فوق العاده توصیف نمود.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان خراسان شمالی افزود: لیست افراد فاقد پوشش بیمه شهرستان به تفکیک روستا و با اسامی آنها در اختیار فرمانداری قرار گرفته که این لیست می بایست در اختیار دهیاران قرار گیرد و کارگزاران شهرستان نیز موظفند برنامه زمانبندی حضور در روستاها را حداکثر تا 48 ساعت آینده در اختیار بخشداران قرار دهند تا هماهنگی لازم جهت حضور کارگزاران در روستاها و همراهی دهیاران برای دیدار چهره به چهره با افراد فاقد پوشش بیمه توسط بخشداران صورت پذیرد و گزارش نهایی آن حداکثر ظرف 15 روز آینده در اختیار فرمانداری و صندوق قرار گیرد.

 غلامزاده در انتهای صحبت های خود به عملکرد فوق العاده کارگزاری 59012 اشاره نمود و افزود: این کارگزاری در سال گذشته جز سه کارگزار برتر و در 8 ماهه نخست سال نیز کارگزار برتر و جزء 12 کارگزار برتر کشور شناخته شده است که این افتخاری بزرگ برای استان و علی الخصوص شهرستان راز و جرگلان است.

 

در ادامه  این جلسه فرماندار راز و جرگلان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کلیه دستگاه‌های عضو ستاد، این رشد بی نظیر را که در طول یکسال معادل 14 سال شهرستان بیمه شده جدید به عضویت درآمده‌اند، مرهون لطف پروردگار و زحمات شبانه روزی همه دستگاه ها دانست و افزود: این روند باید ادامه دار باشد و به هیچ عنوان متوقف نگردد.

... حسین پور هدف گذاری بعدی شهرستان را کسب رتبه دوم ضریب پوشش بیمه اجتماعی در بین شهرستان‌های استان ظرف 6 ماهه آینده اعلام نمود و عملکرد کارگزاران شهرستان، علی الخصوص کارگزاری 59012 (مدیریت خسروی) را عالی توصیف کرد و کسب این رتبه را برای مجموعه صندوق در استان و شهرستان محروم راز و جرگلان افتخار بزرگی دانست.

وی ادامه داد: فرمانداری نیز در زمان مناسب به صورت ویژه از این کارگزار تقدیر به عمل خواهد آورد.

در انتهای جلسه نیز تقدیر نامه دکتر اخوان معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌ها توسط فرماندار شهرستان راز و جرگلان به کارگزار برتر استان اهدا گردید.

 
مطالب مرتبط

مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان؛

اتحادیه‌های تعاون روستایی مکلف به دریافت کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی شدند
مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان؛

اتحادیه‌های تعاون روستایی مکلف به دریافت کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی شدند

مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان گفت: اتحادیه تعاونی‌های تولیدی روستایی در حوزه بیمه روستاییان وعشایر تلاش کنند تا روستاییان از خدمات ارزشمند صندوق بیمه اجتماعی استفاده کنند.

|

نظرات کاربران