صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

در دیدار مدیرصندوق در استان البرز با مدیر کل صدا و سیمای استان بررسی شد؛
تلاش برای انعکاس خدمات صندوق بیمه اجتماعی

در دیدار مدیر صندوق در استان البرز با مدیرکل صداوسیمای این استان چگونگی بهره‌مندی از ظرفیتهای این سازمان را در جهت معرفی بیشتر خدمات صندوق بیمه اجتماعی بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر، در دیدار هادی بشیری مدیر صندوق در استان البرز با علی صادق مقدسی مدیر کل صدا و سیمای استان البرز نحوه تعامل صدا و سیما با صندوق برای شناسایی خدمات صندوق به جامعه هدف بررسی شد.

در این دیدار بشیری ضمن تشریح وظابف و تعهدات صندوق گفت: این صندوق به عنوان یکی از صندوقهای 4 گانه بزرگ وظیفه ارائه خدمات بیمه‌های اجتماعی به اقشار فاقد کارفرما مثل روستائیان، عشایر، کشاورزان،قالی بافان، مشاغل خانگی، رانندگان حمل بار و مسافر و... را برعهده دارد.

وی ادامه داد: در صندوق بیمه اجتماعی  دولت 70 درصد حق بیمه را به عنوان سهم دولت و کارفرما را پرداخت می کند و بیمه شده در سال جاری حداکثر ماهی 70 هزار تومان پرداختی خواهد داشت.

مدیر صندوق در استان البرز اظهار داشت: با تلاش همکاران دفتر مدیریت و کارگزاریهای 20 گانه در سطح استان در پاییز و زمستان امسال توانستیم بیش از 80 درصد بیمه شده جدید در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل جذب کنیم.

در ادامه این دیدار  صادق مقدسی مدیر کل صدا و سیمای استان اظهار داشت: خدمات صندوق برای اقشار زحمت کش جامعه قابل تقدیر است و می تواند پشتوانه‌ای برای افراد فاقد پوشش بیمه ای باشد.

وی افزود:تمامی ارکان صدا و سیمای استان  برای شناسایی خدمات صندوق به افراد مشمول در استان آماده همکاری هستند.

در پایان جلسه به پاس زحمات مجموعه صداو سیما از مدیر کل صدا و سیمای استان، قایم مقام صدا و سیما و تنی چند از خبرنگاران صدا و سیما با اهدای نماد صندوق تقدیر شد.
مطالب مرتبط

مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان؛

اتحادیه‌های تعاون روستایی مکلف به دریافت کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی شدند
مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان؛

اتحادیه‌های تعاون روستایی مکلف به دریافت کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی شدند

مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان گفت: اتحادیه تعاونی‌های تولیدی روستایی در حوزه بیمه روستاییان وعشایر تلاش کنند تا روستاییان از خدمات ارزشمند صندوق بیمه اجتماعی استفاده کنند.

|

نظرات کاربران