صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی دستور داد؛

از ۱۳ تا ۳۰ اسفند، ۳۰ درصد به کارمزد کارگزارن صندوق بیمه اجتماعی اضافه شد

با دستور علی شیرکانی، صندوق بیمه اجتماعی به منظور افزایش جذب بیمه شدگان خود در روزهای پایانی سال ۳۰ درصد به کارمزد کارگزاران خود افزود.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، سی و یکمین جلسه شورای مدیران صندوق بیمه اجتماعی که به منظور بررسی راهکارهای تحقق پوشش یک میلیون و چهارصد هزار نفر بیمه شده فعال صندوق تا سال 1400 و اجرای تبصره ی ماده 2 شیوه محاسبه و پرداخت کارمزد کارگزاری‌ها تشکیل شد.

نگاه صندوق بیمه اجتماعی به  کارگزاران خود همواره به عنوان یکی از سرمایه‌های اجتماعی، نیروهای فعال در صف و همچنین حفظ و پایداری منابع صندوق بیمه اجتماعی بوده است، به همین دلیل و بر اساس مصوبه هیئت مدیره صندوق و دستور علی شیرکانی مبنی بر پرداخت کارمزد تشویقی به کارگزاران از تاریخ سیزدهم لغایت سی ام اسفندماه ، 30 درصد حق الزحمه استحقاقی کارگزاری‌های صندوق در جذب بیمه شدگان جدید و تمدید دوره بیمه شدگان به عنوان کارمزد تشویقی به کارگزاری‌ها پرداخت می‌گردد.

 

 
مطالب مرتبط

مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان؛

اتحادیه‌های تعاون روستایی مکلف به دریافت کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی شدند
مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان؛

اتحادیه‌های تعاون روستایی مکلف به دریافت کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی شدند

مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان گفت: اتحادیه تعاونی‌های تولیدی روستایی در حوزه بیمه روستاییان وعشایر تلاش کنند تا روستاییان از خدمات ارزشمند صندوق بیمه اجتماعی استفاده کنند.

|

نظرات کاربران