صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

دارندگان دفترچه بیمه روستایی تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی قرار می‌گیرند

مدیر کل بیمه سلامت استان قزوین از عضویت دارندگان دفترچه بیمه سلامت در صندوق بیمه اجتماعی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، ... بهرامی مدیر کل بیمه سلامت  استان قزوین در جلسه با حجت الاسلام و المسلمین سید محمود عرب از آمادگی خود برای

راهنمایی افراد داری دفترچه بیمه روستائیان برای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر خبر داد و گفت: بانک اطلاعاتی بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت در اختیار صندوق قرار خواهد گرفت تا از طریق پیام کوتاه و سایر وسایل ارتباطی موجود در خصوص مزایای صندوق اطلاع رسانی شود.

وی تاکید کرد: بیمه سلامت از این همدلی و همراهی برای خدمت به قشر مولد جامعه روستایی استقبال می کند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سید محمود عرب مدیر صندوق در استان قزوین، صندوق بیمه اجتماعی را بعنوان یکی از چهار رکن نظام تامین اجتماعی و تنها صندوق خرد بازنشستگی کشور که افراد غیر مزد بگیر را تحت پوشش قرار می دهد معرفی کرد و گفت: در این صندوق حق بیمه 15 درصد است که 5 درصد را بیمه پرداز و 10درصدآن را دولت بعنوان کارفرما پرداخت می کند.

وی بیمه اجتماعی و بیمه سلامت را مکمل یکدیگر دانست که با ارائه خدمات شایسته می تواند در جهت کسب رضایتمندی جامعه هدف و قشر مولد گام برداشته و زمینه آرامش و آسایش در آینده را فراهم کنند.

 عرب همچنین پیشنهاداتی در خصوص نحوه آگاهی بخشی به جامعه هدف ارائه کرد که مورد استقبال مدیر کل بیمه سلامت قرار گرفت و قرار شد جلساتی در سطح کارشناسی در این زمینه برگزار شود.

 
مطالب مرتبط

مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان؛

اتحادیه‌های تعاون روستایی مکلف به دریافت کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی شدند
مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان؛

اتحادیه‌های تعاون روستایی مکلف به دریافت کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی شدند

مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان گفت: اتحادیه تعاونی‌های تولیدی روستایی در حوزه بیمه روستاییان وعشایر تلاش کنند تا روستاییان از خدمات ارزشمند صندوق بیمه اجتماعی استفاده کنند.

|

نظرات کاربران