صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان قزوین خبر داد؛

۱۸۵۰ نفر فاقد بیمه اجتماعی استان بیمه می‎شوند/ عضویت ۳۶ هزار نفر در صندوق بیمه اجتماعی

نشست مشترک رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، نشست مشترک فاطمه خمسه و حجت الاسلام و المسلمین سید محمود عرب در خصوص راهکارهای ‏استفاده از ظرفیت‌های سازمان جهاد کشاورزی در تسهیل دسترسی کشاورزان، روستائیان و عشایر ‏استان به پوشش بیمه برگزار شد.

حجت الاسلام  والمسلمین سید محمود عرب در این نشست با اشاره به مزایای صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: از مزایای خاص این صندوق پرداخت دوبرابری حق بیمه اعضای صندوق از طرف دولت است، در این صندوق دولت به عنوان کارفرما عمل می‌کند و بیمه شدگان در قالب مزایای بازنشستگی، ازکارافتادگی و مستمری بازماندگان، ۱۸ برابر آورده خود بعد از رسیدن به شرایط بازنشستگی و از کارفتادگی و مستمری بازماندگان دریافت خواهند کرد.

وی با اشاره به تحت پوشش قرار گرفتن ۳۶ هزار نفر در استان قزوین در این صندوق گفت: با همراهی دستگاه‌های مربوطه ۱۸۵۰ نفر از روستاییان استان که تحت پوشش هیچ بیمه‌ای نیستند و توان پرداخت مبلغ کم حق بیمه صندوق را نیز ندارند، شناسایی شده‌اند و به دنبال آن هستیم با تامین اعتبار لازم و با همکاری سازمان جهاد کشاورزی نسبت به تحت پوشش قرار دادن آن‌ها اقدام کنیم.

 

در ادامه فاطمه خمسه در این دیدار که با حضور معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سارمان جهاد کشاورزی و همچنین مشاور عالی رییس سازمان برگزار شد، آمادگی کامل خود جهت همکاری بیشتر با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را اعلام نمود.

 
مطالب مرتبط

مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان؛

اتحادیه‌های تعاون روستایی مکلف به دریافت کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی شدند
مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان؛

اتحادیه‌های تعاون روستایی مکلف به دریافت کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی شدند

مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان گفت: اتحادیه تعاونی‌های تولیدی روستایی در حوزه بیمه روستاییان وعشایر تلاش کنند تا روستاییان از خدمات ارزشمند صندوق بیمه اجتماعی استفاده کنند.

|

نظرات کاربران