صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

تاکید فرماندار شهرستان بانه بر ترویج بیمه روستاییان و عشایر

فرماندار شهرستان بانه در دیدار با مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان کردستان بر لزوم توسعه و ترویج بیمه روستایی و عشایر در میان مردم شهرستان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، جبار احمدپور در دیدار با فرماندار و بخشدار بخش مرکزی شهرستان بانه با اشاره به آمار بیمه شدگان شهرستان گفت: اغلب مردم شهرستان بانه مشمول عضویت در صندوق بیمه اجتماعی هستند، اما آنطور که وضعیت آماری شهرستان نشان می‌دهد، نیاز است تا اقدامات گسترده‌تری در جهت تروج و شناساندن بیمه روستاییان و عشایر  به مردم شریف این شهرستان صورت گیرد.

وی ادامه داد: نیازمند حمایت بیشتر مجموعه فرمانداری بانه برای توسعه بیمه روستایی و عشایر در سطح شهرستان هستیم. به همین منظور صندوق نیز برنامه دارد تا ازکارگزاران جدید با رویکرد تخصصی بیمه استفاده نماید.

 

در پایان اسماعیل رستم پور فرماندار شهرستان بانه، بر همکاری همه جانبه فرمانداری شهرستان بانه در امر ترویج بیمه روستایی بین روستائیان و کشاورزان شهرستان تاکید کرد .

 
مطالب مرتبط

مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان؛

اتحادیه‌های تعاون روستایی مکلف به دریافت کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی شدند
مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان؛

اتحادیه‌های تعاون روستایی مکلف به دریافت کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی شدند

مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان گفت: اتحادیه تعاونی‌های تولیدی روستایی در حوزه بیمه روستاییان وعشایر تلاش کنند تا روستاییان از خدمات ارزشمند صندوق بیمه اجتماعی استفاده کنند.

|

نظرات کاربران