صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

سرپرست معاونت مالی و اقتصادی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، سمیرا منصوری با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت مالی و اقتصادی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر منصوب شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در حکم صادره از سوی علی شیرکانی آمده است: «تحقق اهداف عالی جمهوری اسلامی در نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی و گسترش و تعمیق بیمه‌های عشایر و روستاییان، ازجمله مهمترین برنامه‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر است. انتظار می‌رود با جدیت و تعهد و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود در این حوزه، بتوانید وظایف محوله را با اولویت موارد به انجام برسانید.»

 

گفتنی است سمیرا منصوری پیش از این مدیرکل دفتر امور مجامع، ذخایر و سرمایه گذاری بوده است و از این پس با حفظ آن در سمت سرپرست معاونت مالی و اقتصادی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر نیز منصوب شد.

 
مطالب مرتبط

مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان؛

اتحادیه‌های تعاون روستایی مکلف به دریافت کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی شدند
مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان؛

اتحادیه‌های تعاون روستایی مکلف به دریافت کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی شدند

مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان گفت: اتحادیه تعاونی‌های تولیدی روستایی در حوزه بیمه روستاییان وعشایر تلاش کنند تا روستاییان از خدمات ارزشمند صندوق بیمه اجتماعی استفاده کنند.

|

نظرات کاربران