صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
مدیر صندوق در آذربایجان غربی:

۲۹۵۰ قالیباف در سطح استان، تحت پوشش صندوق قرار گرفتند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان آذربایجان غربی در کارگروه فرش جنوب استان که با محوریت پوشش بیمه اجتماعی قالیبافان نزد صندوق در مهاباد برگزار شد، از تحت پوشش قرار گرفتن ۲۹۵۰ قالیباف در سطح استان خبر داد.

یونس معزز گفت: با پرداخت دو برابر حق بیمه صندوق توسط دولت، فرصت بسیار مناسبی برای قالیبافان فراهم آورده تا برای پوشش بیمه اجتماعی نزد صندوق بیمه کشاورزان و روستاییان اقدام نمایند.

 

درویشی، رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی نیز در این نشست، از صادرات سالانه 20 میلیون دلار فرش دستباف استان خبرداد و گفت: 72 هزار قالیباف در آذربایجان غربی سالانه 290 هزار متر مربع فرش دستباف تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می کنند که از این تعداد حدود 15000 نفر تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارند.

 

وی، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را بستر مناسبی برای پوشش قالیبافان فاقد بیمه عنوان کرد و افزود: با توجه به پرداخت دو برابر حق بیمه صندوق توسط دولت، قالیبافانی که هنوز بیمه نشده اند، می توانند از این ظرفیت استفاده کنند.

 
مطالب مرتبط

معزز خبر داد:

راه اندازی کمپین روستای بدون کرونا برای برای حمایت از بیمه‌شدگان آذربایجان غربی
معزز خبر داد:

راه اندازی کمپین روستای بدون کرونا برای برای حمایت از بیمه‌شدگان آذربایجان غربی

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان آذربایجان غربی در مصاحبه با صدا و سیمای این استان، از راه‌اندازی کمپین روستای بدون کرونا خبر داد و گفت: اعضای صندوق در صورت ابتلای قطعی خود یا یکی از اعضای خانواده‌شان به کرونا، می توانند با ارسال عدد 5 به 300027 به ما ...

|

نظرات کاربران