صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
مدیر صندوق اردبیل در همایش دهیاران استان:

توسعه بیمه اجتماعی روستائیان در کانون‌های تلاش و تولید ضرورت دارد

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل در همایش دهیاران استان که در سالن اجتماعات استانداری اردبیل برگزار شد؛ با تشریح و تبیین اهداف و ماموریت های صندوق گفت: توسعه بیمه اجتماعی در روستاها به عنوان کانون های اصلی تلاش و تولید یک ضرورت است و دهیاران باید در آگاهی بخشی و تبیین مزایای بیمه اجتماعی به روستاییان تلاش مضاعف داشته باشند.

رضا عبداللهی با بیان اینکه نقش روستائیان در استقلال اقتصادی و خودکفایی کشور بر کسی پوشیده نیست؛ ادامه داد: نرخ رشد جمعیت روستایی استان منفی 2 درصد است و امروز متاسفانه تبعات منفی خالی از سکنه شدن روستاها را در ابعاد مختلف اقتصادی و اجتماعی در جامعه شاهد هستیم.

 

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق، وی خطاب به دهیاران گفت: ما باید در کنار هم و با همگرایی بیشتر برای توسعه و بازسازی روستاها تلاش نماییم و نگذاریم روستاها به عنوان منبع مولد پویا از چرخه تولید، اقتصاد و اشتغال حذف شوند.

 

مدیر صندوق استان اردبیل با اشاره به ابلاغ سهمیه تکلیفی 14 هزار نفری استاندار اردبیل به فرمانداران اضافه کرد، تحقق این هدف بزرگ که موجب افزایش ضریب نفوذ بیمه در جامعه هدف خواهد شد، مستلزم تلاش و همکاری بیش از پیش دهیاران استان با صندوق بیمه اجتماعی روستائیان می باشد.

 

عضو شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اردبیل، نقش بیمه اجتماعی روستائیان را در تامین آینده روستاییان بسیار حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: توسعه بیمه اجتماعی ضرورتی انکار ناپذیر و یکی از مهمترین بخش ها برای حفظ کرامت انسان ها به خصوص در زمان پیری و از کار افتادگی است و برنامه اصلی و راهبردی صندوق در استان تحت پوشش قراردادن حداقل یک نفر از هر خانوار جامعه هدف است و تحقق این هدف و رسیدن به پوشش حداکثری، به مشارکت مردم در جامعه هدف نیاز دارد.

 

عبداللهی با بیان اینکه توسعه بیمه اجتماعی از برنامه‌های راهبردی دولت تدبیر و امید است؛ افزود: دولت در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به توسعه بیمه اجتماعی روستائیان دارد و دو برابر حق بیمه را دولت به عنوان کارفرما پرداخت می‌نماید.

 

گفتنی است همایش دهیاران استان اردبیل که با همت اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری و با مشارکت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان برگزار شد جمعی از مسئولان ارشد استان و فرمانداران حضور داشتند.

 

در پایان این همایش حکم بازنشستگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان به صورت نمادین توسط معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل اعطا گردید.
مطالب مرتبط

در راستای توسعه بیمه در جامعه هدف صورت گرفت

امضای تفاهم‌نامه همکاری صندوق با سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل
در راستای توسعه بیمه در جامعه هدف صورت گرفت

امضای تفاهم‌نامه همکاری صندوق با سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل

در راستای توسعه بیمه اجتماعی و تحقق اهداف، ماموریت‌ها و برنامه‌های صندوق، تفاهم‌نامه همکاری مشترک فی‌ما‌بین مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل و سازمان جهاد کشاورزی این استان منعقد شد.

|

رضا عبدالهی خبر داد:

پوشش 55 هزار نفری صندوق در استان اردبیل
رضا عبدالهی خبر داد:

پوشش 55 هزار نفری صندوق در استان اردبیل

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل در مصاحبه با خبرنگاران، از پوشش 55 هزار و 500 نفری صندوق در این استان خبر داد و گفت: اردبیل از استان‌های برتر و پیشرو در گسترش چتر بیمه اجتماعی در میان جامعه هدف است.

|

در راستای توسعه بیمه اجتماعی صورت گرفت

امضای تفاهم‌نامه همکاری با میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل
در راستای توسعه بیمه اجتماعی صورت گرفت

امضای تفاهم‌نامه همکاری با میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

در راستای توسعه بیمه اجتماعی، تفاهم‌نامه همکاری فی مابین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان منعقد شد.

|

فرماندار شهرستان نیر در دیدار با مدیر صندوق اردبیل:

نگاه توسعه ای صندوق به روستاها قابل تقدیر است
فرماندار شهرستان نیر در دیدار با مدیر صندوق اردبیل:

نگاه توسعه ای صندوق به روستاها قابل تقدیر است

فرماندار شهرستان نیر در دیدار با مدیر صندوق استان اردبیل، نگاه توسعه ای صندوق به روستاها را قابل تقدیر دانست و افزود: در سال‌های اخیر، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گام های اساسی در راستای توسعه بیمه اجتماعی در شهرستان نیر برداشته که نتیجه این تلاش‌ها، ...

|

نظرات کاربران